Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1380749
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Netradicinė pamoka Alytaus kraštotyros muziejuje

Butrimoni

Butrimonių gimnazijos 6 klasės mokiniai gruodžio 4 dieną vyko į pažintinę edukacinę ekskursiją Alytaus kraštotyros muziejuje. Muziejininkas Vilmantas Dunderis  įdomiai pristatė pinigų istoriją.

 

Monetos– vienas svarbiausių žmonijos istorijos išradimų, naudojamų jau beveik tris tūkstančius metų. Jos praskleidžia užmirštus istorijos puslapius. Mokiniai atliko tiriamojo pobūdžio užduotis: turėdami  skirtingų laikotarpių monetas, turėjo nustatyti, iš kokios medžiagos ji pagaminta, kilmės šalį, monetos vertę, pagaminimo metus, prietaisu išmatuoti  monetos skersmenį ir kita. Labiausiai patikusi užduotis – galimybė patiems nusikaldinti monetą.

 

Pamokos netradicinėje edukacinėje aplinkoje palieka neišdildomą įspūdį, o įgytos žinios išlieka ilgam. Po pamokos mokiniai, pasisėmę žinių ir džiugiai nusiteikę, aplankė šventiškai papuoštą miesto eglę.

Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC