Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1362848
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazistai dalyvavo regiono informacinių technologijų ir programavimo konkurse

nauja

Kovo 1 dieną Butrimonių gimnazijos mokiniai Lukas Sudvajus (IV g klasė) ir Airidas Gudelaitis (8 klasė), lydimi informacinių technologijų mokytojos Jonės Poliakienės, dalyvavo  Dzūkijos  regiono informacinių technologijų ir programavimo konkurse, kuris vyko Druskininkų “Ryto” gimnazijoje . Šiame konkurse  gali dalyvauti visi norintys Dzūkijos krašto (Kaišiadorių r., Elektrėnų r., Trakų r., Šalčininkų r., Varėnos r., Druskininkų r., Lazdijų r., Alytaus m. ir Alytaus  r., Birštono r.) gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų  moksleiviai.

Airydas savo jėgas išmėgino informacinių technologijų, o Lukas -  programavimo konkurse. Kol mokiniai varžėsi konkursuose, juos lydintys mokytojai galėjo dalyvauti seminare. Mokytojai išklausė paskaitą “Stojimo į aukštąsias mokyklas 2019 metų pokyčiai“ ir  dalyvavo praktiniame  užsiėmime „Išmaniųjų programėlių kūrimo aplinkos“.

Nors prizinių vietų mokiniai nelaimėjo, tačiau į namus grįžo gerai nusiteikę, įgiję daugiau žinių ir prasmingai praleidę laiką konkurse.

Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC