Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1362844
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Kovo 11 – oji mūsų laisvės diena

DSC_0886

Didžiausias tautos turtas – jos laisvė, nepriklausomybė. 1990 metų kovo 11-ąją atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Išrinkta nauja Aukščiausioji Taryba, tapusi tikruoju parlamentu, vadovaujamu V.Landsbergio, įvykdė svarbiausią lietuvių tautos lūkestį – paskelbė, kad atkuriama Lietuvos nepriklausomybė. Atkūrimo akte sakoma: ,,Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama tautos valią, nutarė ir iškilmingai skelbia, kad yra atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir nuo šiol Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė“.

Šiandieninės mūsų valstybės pamatinės vertybės nukreiptos į kūrybingos, teisingos ir išsilavinusios Lietuvos ateitį. Didžiuojamės savo gimnazijos darbščiais, talentingais ir gabiais mokiniais. Jiems Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga gimnazijos direktorius Valdas Valvonis už tinkamą gimnazijos reprezentaciją olimpiadose, varžybose, aktyvią visuomeninę veiklą, pareiškė padėką.

Butrimonių gimnazijos bendruomenė himno giedojimu pradėjo Kovo 11-osios minėjimą. Prasmingi mokinių meninės kompozicijos ir mokytojos Dalios Adžgauskienės žodžiai priminė ir patvirtino, kad mes patys kuriame savo valstybę gerais darbais, teisingais poelgiais, pagarba sau ir šalia esantiems.


 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC