Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1400715
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Konkursas „Šviesoforas“

DSC_0257

Balandžio 4 d. mūsų mokykloje vyko saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ I -asis etapas. Pagrindinis konkurso tikslas – mokyti vaikus saugiai elgtis kelyje.

 

 

Konkurse dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai. Dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Valdas Valvonis ir priminė mokiniams saugaus elgesio svarbą kelyje. Renginyje taip pat dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Donatas Katlauskas. Jis vertino mokinių gebėjimus taisyklingai pereiti kelią pėsčiųjų perėjoje. Konkurso metu mokiniai ne tik pakartojo saugaus eismo taisykles, bet ir atliko praktines atšvaitų segėjimo, perėjimo per kelią sankryžoje užduotis. Taip pat buvo išrinkti geriausi saugaus eismo taisyklių žinovai: Viktorija Ramančiuckaitė (1 kl.), Meda Nijolė Valaitytė (2 kl.), Gabija Kaškonaitė (3 kl.), Nojus Kalanta (4 kl.).

Už dalyvavimą konkurse ir pastangas gerai atlikti užduotis visi mokiniai buvo apdovanoti saugaus eismo atmintinėmis. Komanda, sudaryta iš geriausių kiekvienos klasės eismo taisyklių žinovų, dalyvaus rajoninėse II-ojo turo varžybose.

Mokytoja Nijolė Karkauskaitė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC