Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
6-asis solidarumo bėgimas ,,Gelbėkit vaikus“ Butrimonių gimnazijoje
DSCF1962

Rugsėjo 18-20 d. Butrimonių gimnazijos bendruomenės nariai bėgo solidarumo metrus jau tradiciniu tapusiame bėgime ,,Gelbėkit vaikus“ ir pagal galimybes skyrė pinigų vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir paremti neįgalius vaikus, kurie gyvena okupuotose Ukrainos teritorijose ir negali eiti į mokyklą.   Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatina vaikus būti geresnius, tolerantiškesnius ir nuo mažens mokytis padėti tiems, kam reikia pagalbos. Būtent dėl šių priežasčių ir dėl didelės projekto sėkmės organizacija „Gelbėkit vaikus“ įsipareigojo solidarumo bėgimą rengti kiekvienais metais.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC