Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Europos judumo savaitė Butrimonių gimnazijoje

20190916_111559

Rugsėjo 16 – 20 dienomis Butrimonių gimnazijoje vyko renginiai, skirti Europos judumo savaitei. Šių metų judumo savaitės tikslas -  atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei tokios fizinės veiklos naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas ir važiavimas dviračiupadeda palaikyti gerą fizinę formą, stiprina kūną, ypač širdį. 

 

1-4 klasių mokiniams buvo organizuota smagi veikla - vyko individuali estafetė „Lobio paieškos“: mokiniai gimnazijos parke ieškojo paslėptos staigmenos bei atliko įvairias kūrybines užduotis, iš kurių mažiesiems itin patiko „Linksmieji žingsneliai“. Pertraukų metu gimnazijos mokiniai ir mokytojai šoko įvairių stilių šokius. Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo draugiškose tarpklasinėse futbolo varžybose. Savaitės veiklų finalas  - 6-asis solidarumo bėgimas „Gelbėkim vaikus“, kuriame dalyvavo visi gimnazijos bendruomenės nariai.
Taigi gimnazijos bendruomenė, būdama Sveikatą stiprinančių mokyklų programos dalyvė, visada aktyviai dalyvauja ir Europos judumo savaitės, ir kitokio pobūdžio veiklose, skatinančiose fizinį aktyvumą.


Butrimonių gimnazijos informacija

 

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC