Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Pažinimo šventė Kauno zoologijos sode...
20190925_113625
Lietuvos zoologijos sodas yra įsikūręs Kauno mieste. Šioje įspūdingoje gyvūnų karalijoje - turtinga ir gausi gyvūnų įvairovė. Lietuvos zoologijos sodo kolekcija yra ne tik didžiulis, bet ir ypatingas mūsų visuomenės bei mokslo turtas.          
Lietuvos zoologijos sodas yra įsikūręs Kauno mieste. Šioje įspūdingoje gyvūnų karalijoje - turtinga ir gausi gyvūnų įvairovė. Lietuvos zoologijos sodo kolekcija yra ne tik didžiulis, bet ir ypatingas mūsų visuomenės bei mokslo turtas.
Saulėtą rugsėjo 25 d. rytą smagiai ir žvaliai nusiteikusi Butrimonių gimnazijos pirmokėlių  klasė, lydima mokytojos G. Griškonienės bei logopedės R. Kleponienės, išvyko į pažintinę ekskursiją po šį stulbinantį paukščių ir gyvūnų miestą. Kauno zoologijos sode mūsų šaunų lankytojų būrį pasitiko gidė- edukologė. Ji priminė  mokiniams, jog labai svarbu laikytis saugumo sodo teritorijoje taisyklių. Ekskursijos metu mažieji gyvūnijos pasaulio mylėtojai galėjo stebėti ir grožėtis pačiais įvairiausiais gyvūnais ir paukščiais: ilgakaklėmis žirafomis, išdidžiais kupranugariais, išdykusiomis beždžionėlėmis, įspūdingu liūtu ir daugybe kitų gyvūnų. Keliaudami pažinimo keliais keleliais  vaikai galėjo atpažinti ir Lietuvos miškų gyventojus- lūšis, vilkus, lapes bei šernus. Visažinė gidė mums papasakojo daug įdomių istorijų ir faktų apie žvėrelių, paukščių, roplių bei žuvų  gyvenimą. Mokiniai galėjo ne tik užuosti gyvūnų skleidžiamus kvapus, bet ir paliesti jų kailiuko pavyzdžius. Nuščiuvusiais veideliais terariume pirmokėliai stebėjo milžiniškus smauglius, baugius krokodilus, varanus ir kitus įspūdingus gyvius.
Neužmirštamas akimirkas vaikams padovanojo linksmuolis ruonis Kajus. Mokiniai turėjo galimybę patys pamaitinti šį gyvūną žuvimis.
Kelionė į šį nuostabų gyvūnijos pasaulį nepaliko abejingo nė vieno mažojo lankytojo. Mokiniai sugrįžo namo ne tik kupini teigiamų emocijų, bet ir pripildę savo širdeles meilės gyvūnams, noro jais rūpintis. Šią magišką, nepaprastą kelionę pirmokėliams padovanojo Alytaus rajono tarybos narys Kęstutis Patinskas.
Logopedė     Rasa Kleponienė,
Pradinių klasių mokytoja Gina Griškonienė
Saulėtą rugsėjo 25 d. rytą smagiai ir žvaliai nusiteikusi Butrimonių gimnazijos pirmokėlių  klasė, lydima mokytojos G. Griškonienės bei logopedės R. Kleponienės, išvyko į pažintinę ekskursiją po šį stulbinantį paukščių ir gyvūnų miestą. Kauno zoologijos sode mūsų šaunų lankytojų būrį pasitiko gidė- edukologė. Ji priminė  mokiniams, jog labai svarbu laikytis saugumo sodo teritorijoje taisyklių. Ekskursijos metu mažieji gyvūnijos pasaulio mylėtojai galėjo stebėti ir grožėtis pačiais įvairiausiais gyvūnais ir paukščiais: ilgakaklėmis žirafomis, išdidžiais kupranugariais, išdykusiomis beždžionėlėmis, įspūdingu liūtu ir daugybe kitų gyvūnų. Keliaudami pažinimo keliais keleliais  vaikai galėjo atpažinti ir Lietuvos miškų gyventojus- lūšis, vilkus, lapes bei šernus. Visažinė gidė mums papasakojo daug įdomių istorijų ir faktų apie žvėrelių, paukščių, roplių bei žuvų  gyvenimą. Mokiniai galėjo ne tik užuosti gyvūnų skleidžiamus kvapus, bet ir paliesti jų kailiuko pavyzdžius. Nuščiuvusiais veideliais terariume pirmokėliai stebėjo milžiniškus smauglius, baugius krokodilus, varanus ir kitus įspūdingus gyvius.           
Neužmirštamas akimirkas vaikams padovanojo linksmuolis ruonis Kajus. Mokiniai turėjo galimybę patys pamaitinti šį gyvūną žuvimis.               
Kelionė į šį nuostabų gyvūnijos pasaulį nepaliko abejingo nė vieno mažojo lankytojo. Mokiniai sugrįžo namo ne tik kupini teigiamų emocijų, bet ir pripildę savo širdeles meilės gyvūnams, noro jais rūpintis. Šią magišką, nepaprastą kelionę pirmokėliams padovanojo Alytaus rajono tarybos narys Kęstutis Patinskas. 


Logopedė Rasa Kleponienė, pradinių klasių mokytoja Gina Griškonienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC