Vaikų ir jaunimo etnokultūrinis festivalis „Kartu smagu“

DSC_3198

2019 m. lapkričio 18 d. 15 val.  Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ organizavo tęstinį vaikų ir jaunimo etnokultūrinį festivalį „Kartu smagu“, skirtą Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti.Festivalio tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą pažinti  Lietuvoje ir Europos Sąjungoje gyvenančių tautų kultūras, siekti tarpkultūrinio ir tarpetninio dialogo, solidarumo, tolerantiškumo, gilinantis į įvairių tautų papročius, tradicijas, tautosaką.Renginyje dalyvavo Alytaus miesto, Alytaus rajono, Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija“ lenkų ir rusų sekmadieninių mokyklų mokiniai, Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos kolektyvas „Przyjazn“, Šalčininkų baltarusių kultūros centro ansamblis „Ranica“.

Mūsų gimnazijos merginų ansamblis (Raimonda Abramavičiūtė, Deimena Ramančiuckaitė, Daria Kostrykina, Kotryna Džervutė, Akvilė Marcinkevičiūtė, Egidija Džervutė) šiame festivalyje atliko ukrainiečių liaudies dainą  "Chervona ruta".