Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimoniškių viešnagė parodoje „MOKYKLA 2019“
Butrimoniškių viešnagė parodoje „MOKYKLA 2019“
Grupė Butrimonių gimnazijos mokytojų ir dvylika 3-4 klasių mokinių lapkričio 22 d. lankėsi Vilniuje, ten dalyvavo Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje „MOKYKLA 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.
Mokiniai „Atradimų laboratorijoje“ tobulino praktinių gebėjimų įgūdžius: dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Skriestuvų žinovai“ bei ,,Laiko ir gamtos detektyvai“, išnarpliojo galvosūkį apie apskritimo ir skritulio giminystę, mokėsi brėžti apskritimus, naudodamiesi dar nematytais skriestuvais (padarytais iš ,,lego“ kaladėlių, sąvaržėlių, virvutės ir pieštukų). Tapę ,,laiko detektyvais“, leidosi į ,,laiko įkalčių“ paiešką, sudarė ,,laiko įkalčių“ juostą. Tapę ,,gamtos detektyvais“ dirbo su gyvosios gamtos objektais, naudojosi tyrinėjimo priemonėmis, informacijos šaltiniais, klasifikavo gamtos objektus. Pradinukai taip pat dalyvavo švilpynių gamybos edukacijoje, gilino įgūdžius muzikos srityje.
Renginio metu vyko įvairūs užsiėmimai ir pedagogams. Mūsų gimnazijos mokytojams ir vadovams, viešėjusiems parodoje, naudingos atrodė šios konsultacijos: ,,Mokinių pasiekimų vertinimo kaita“, ,,Mišrus mokymas(is) – veiksmingo mokymo(si) galimybė“. Mokytojai taip pat dalyvavo idėjų mugėse: ,,Kokybės krepšelis“, ,,Išmatuok dieną“, „Klimato kaitos eksperimentai“, ,,Norite sveikai maitintis“. Pedagogai domėjosi interaktyviai pristatomomis ugdymo(si) metodikomis, paslaugomis švietimui, demonstruojamomis naujausiomis mokymo(si) priemonėmis ir technologijomis, mokinių vertinimo kaitos kryptimis ir galimais administraciniais bei technologiniais jų įgyvendinimo sprendimais.
Gimnazijos informacija

20191122_114131

Grupė Butrimonių gimnazijos mokytojų ir dvylika 3-4 klasių mokinių lapkričio 22 d. lankėsi Vilniuje, ten dalyvavo Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje „MOKYKLA 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Mokiniai „Atradimų laboratorijoje“ tobulino praktinių gebėjimų įgūdžius: dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Skriestuvų žinovai“ bei ,,Laiko ir gamtos detektyvai“, išnarpliojo galvosūkį apie apskritimo ir skritulio giminystę, mokėsi brėžti apskritimus, naudodamiesi dar nematytais skriestuvais (padarytais iš ,,lego“ kaladėlių, sąvaržėlių, virvutės ir pieštukų). Tapę ,,laiko detektyvais“, leidosi į ,,laiko įkalčių“ paiešką, sudarė ,,laiko įkalčių“ juostą. Tapę ,,gamtos detektyvais“ dirbo su gyvosios gamtos objektais, naudojosi tyrinėjimo priemonėmis, informacijos šaltiniais, klasifikavo gamtos objektus. Pradinukai taip pat dalyvavo švilpynių gamybos edukacijoje, gilino įgūdžius muzikos srityje.Renginio metu vyko įvairūs užsiėmimai ir pedagogams. Mūsų gimnazijos mokytojams ir vadovams, viešėjusiems parodoje, naudingos atrodė šios konsultacijos: ,,Mokinių pasiekimų vertinimo kaita“, ,,Mišrus mokymas(is) – veiksmingo mokymo(si) galimybė“. Mokytojai taip pat dalyvavo idėjų mugėse: ,,Kokybės krepšelis“, ,,Išmatuok dieną“, „Klimato kaitos eksperimentai“, ,,Norite sveikai maitintis“. Pedagogai domėjosi interaktyviai pristatomomis ugdymo(si) metodikomis, paslaugomis švietimui, demonstruojamomis naujausiomis mokymo(si) priemonėmis ir technologijomis, mokinių vertinimo kaitos kryptimis ir galimais administraciniais bei technologiniais jų įgyvendinimo sprendimais.

Gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC