Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena
Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena
Sausio 13-ąją  Butrimonių gimnazijos bendruomenė minėdama Laisvės gynėjų dieną savo širdies šiluma ir mintimis susiliejo su visa Lietuva. Iš pat ryto gimnazijos prieigose liepsnojo laužai, o 8 valandą gimnazijos languose mokiniai su mokytojais uždegė žvakutes, taip prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija". Iniciatyvos simbolis žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Abiturientai  pilietiškumo pamoką bendruomenei tęsė gimnazijos fojė, atlikdami literatūrinę kompoziciją ,,Sausio 13- oji. Laisvės kaina". Dar kartą visi prisiminėme ir pagerbėme tylos minute žmones, paaukojusius gyvybes už mūsų Laisvę.
Butrimonių gimnazijos informacija
DSC_4528
Sausio 13-ąją  Butrimonių gimnazijos bendruomenė minėdama Laisvės gynėjų dieną savo širdies šiluma ir mintimis susiliejo su visa Lietuva. Iš pat ryto gimnazijos prieigose liepsnojo laužai, o 8 valandą gimnazijos languose mokiniai su mokytojais uždegė žvakutes, taip prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija". Iniciatyvos simbolis žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Abiturientai  pilietiškumo pamoką bendruomenei tęsė gimnazijos fojė, atlikdami literatūrinę kompoziciją ,,Sausio 13- oji. Laisvės kaina". Dar kartą visi prisiminėme ir pagerbėme tylos minute žmones, paaukojusius gyvybes už mūsų Laisvę.
Butrimonių gimnazijos informacija
 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC