Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos moksleiviai dalyvavo konkurso „BEBRAS“ II etape
20200201_102749

Vasario 1 dieną šešiuose centruose vyko Lietuvos moksleivių informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS“ II-asis etapas.  Į šį etapą buvo kviečiami I-IV g klasių mokiniai, I-ajame  etape surinkę tam tikrą taškų skaičių.  Iš viso į II-ąjį etapą buvo pakviesta daugiau nei 400 mokinių iš visos Lietuvos. Iš Alytaus r. Butrimonių gimnazijos buvo pakviesti 5 mokiniai dalyvauti  konkurse KTU centre,  tačiau vykti dar kartą išbandyti jėgas sprendžiant uždavinius panoro tik trys moksleiviai: III g klasės mokinys Justinas Babravičius bei IV g klasės mokiniai Mantas Stepanavičius ir Laimis Černiauskas. Mokinius į konkursą lydėjo IT mokytoja Jonė Poliakienė. Atvykusius mokinius  pasveikino  KTU Informatikos fakulteto organizatorių komanda ir supažindino su dienos programa. Pirmieji jėgas konkurse išbandė Jauniai (I-II g klasių mokiniai). Tuo metu Kolegos (III-IV g klasių mokiniai) buvo pakviesti dalyvauti veikloje: protmūšyje „Ar žinojai, kad...?“, o jo nugalėtojai apdovanoti specialiais prizais. Po trumpos pertraukėlės II-ojo etapo užduotis sprendė vyresnieji mokiniai.
Sėkmingai pasirodžiusius mokinius apdovanojo KTU Informatikos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Butkienė ir studijų prodekanas dr. Kęstutis Jankauskas. Jie įteikė diplomus, pagyrimo raštus bei dovanas geriausiai pasirodžiusiems mokiniams. Nors  mūsų gimnazijos mokiniai prizų nelaimėjo, Mantui Stepanavičiui iki prizinės vietos pritrūko vos  2 taškų,  džiaugėmės, kad Mantas  tarp  IV g klasės mokinių  pateko į geriausiųjų dvidešimtuką Lietuvoje.
Butrimonių gimnazijos informacija
 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC