Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos pradinukai projekto-konkurso „Kaip pavadinčiau aš?“ prizininkai

IMG_7447

Vasario 1 d. Butrimonių gimnazijos 2-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis Rita Peckuviene ir Sigute Žvinakiene vyko į Vilniaus miesto jungtinį vidurinių ir muzikos mokyklų projektą-konkursą „Kaip pavadinčiau aš?“ 

 

Butrimonių gimnazijos pradinukai projekto-konkurso „Kaip pavadinčiau aš?“ prizininkai
Vasario 1 d. Butrimonių gimnazijos 2-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis Rita Peckuviene ir Sigute Žvinakiene vyko į Vilniaus miesto jungtinį vidurinių ir muzikos mokyklų projektą-konkursą „Kaip pavadinčiau aš?“ Tai kūrybiškumo ir vaizduotės šventė, į kurią pakvietė projekto-konkurso organizatorė Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytoja Violeta Česaitienė.
Klausėme 20 muzikinių kūrinių-mįslių, kurias atliko muzikos mokyklos auklėtiniai. Mūsų gimnazijos pradinukai, Simono Daukanto progimnazijos mokiniai ir Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos auklėtiniai buvo susiskirstę į kūrėjų ir vertintojų komandas. Mūsiškių kūrėjų komandai vadovavo mokytoja S. Žvinakienė, jie šiame konkurse laimėjo II vietą.
Puikiai atliko savo užduotį ir vertintojų komanda, kuriai vadovavo mokytoja R. Peckuvienė. Jie atidžiai klausė kūrinius ir skyrė nominacijas, kurias buvo paruošę iš anksto. Pasibaigus muzikinei renginio daliai, jie turėjo skubiai susitarti ir nuspręsti, kaip paskirstyti nominacijas.
Tokie renginiai palieka gilų įspūdį mokiniams, jie jaučiasi svarbūs, savarankiški, turi galimybę paklausyti klasikinės muzikos kūrinių, atliekamų jų bendraamžių. Nuotaikingoje tarpmokyklinio bendradarbiavimo šventėje netrūko geros muzikos, kūrybiškumo, varžytuvių emocijų ir azarto.
Butrimonių gimnazijos informacija
Tai kūrybiškumo ir vaizduotės šventė, į kurią pakvietė projekto-konkurso organizatorė Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytoja Violeta Česaitienė.Klausėme 20 muzikinių kūrinių-mįslių, kurias atliko muzikos mokyklos auklėtiniai. Mūsų gimnazijos pradinukai, Simono Daukanto progimnazijos mokiniai ir Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos auklėtiniai buvo susiskirstę į kūrėjų ir vertintojų komandas. Mūsiškių kūrėjų komandai vadovavo mokytoja S. Žvinakienė, jie šiame konkurse laimėjo II vietą.Puikiai atliko savo užduotį ir vertintojų komanda, kuriai vadovavo mokytoja R. Peckuvienė. Jie atidžiai klausė kūrinius ir skyrė nominacijas, kurias buvo paruošę iš anksto. Pasibaigus muzikinei renginio daliai, jie turėjo skubiai susitarti ir nuspręsti, kaip paskirstyti nominacijas.Tokie renginiai palieka gilų įspūdį mokiniams, jie jaučiasi svarbūs, savarankiški, turi galimybę paklausyti klasikinės muzikos kūrinių, atliekamų jų bendraamžių. Nuotaikingoje tarpmokyklinio bendradarbiavimo šventėje netrūko geros muzikos, kūrybiškumo, varžytuvių emocijų ir azarto.
Butrimonių gimnazijos informacija

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC