Choras

RRR_0034-Jaunimo choras CC

Mokyklos merginų choras gyvauja jau apie 20 metų. Jo vadovais buvo Č. Kliminskis, G. Petkevičienė, o nuo 2005 metų šiam kolektyvui vadovauja Neringa Valvonienė. Choras yra visų respublikinių moksleivių ir Pasaulio lietuvių dainų švenčių, įvairių konkursų bei švenčių dalyvis. Kolektyvo repertuaras labai įvairus: nuo lietuvių liaudies dainų iki šiuolaikiškų improvizacijų. Kūriniai atliekami lietuvių, anglų, lotynų kalbomis.

Anot chorisčių: „ Choras – neatsiejama mokyklos bendruomenės dalis“. Nei vienas mokyklos ar miestelio renginys (Rugsėjo 1-osios, Mokytojo dienos, naujametinio karnavalo, Sausio 13-osios, Vasario –16 –osios , tėvų susirinkimų, mokslo metų užbaigimo šventės. Miestelio tradicinės Advento ir Atvelykio šventės) nepraeina be nuotaikingų choro dainų. Kolektyvas noriai dalyvauja projektinėje veikloje, akcijose, festivaliuose ir konkursuose. Aktyviai įsitraukė į p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojamus muzikinius konkursus, kuriuose demonstruoja aukštą meninį lygį ir skina laurus.

Į choro veiklą kasmet įsitraukia vis daugiau mergaičių, kurios su savimi atsineša kažką naujo. Šiais metais chorą lanko 30 mergaičių nuo 5 iki 12 klasės. Nors jos yra labai skirtingo amžiaus, bet tai joms netrukdo sutarti. Jas visas sieja šilti ir draugiški santykiai. Kurie yra viso ko pagrindas. Mergaičių nuomone: „choro vadovė mums yra tarsi draugė. Ji linksma, įdomi, turinti originalių idėjų, planų ir sumanymų. Visos šios savybės mums padeda klestėti ir tobulėti.

Šalia vyresniųjų draugių auga ir aktyviai dainuoja Jaunučių chorelis, kurį sudaro 3-4 klasių mokiniai. Jaunučių chorelio veikla ne tokia plati kaip Merginų choro, bet mokyklos ir miestelio renginiuose jaunieji dainorėliai jau dalyvauja.

Dainų šventė "Tu mums viena"