Sportas

RRR_0179 - Geriausi sportininkai CC

Gimnazijoje dirba ir mokosi entuziastingi žmonės, „užsikrėtę“ sporto virusu. Į aktyvią sportinę veiklą jie sugeba įtraukti ne tik gimnazijos, miestelio ir seniūnijos bendruomenes, bet organizuoja varžybas kaimyninių seniūnijų bei apskrities gyventojams. Dalyvavimas respublikinėse varžybose dėl pačių garbingiausių vietų jau tapo tradicija: Moksleivių sporto žaidynėse laimėtos prizinės vietos: 2000 m. ir 2007 m. II vietos, 2002 m. – III vieta; LMOF (Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje) 2009 m. iškovota I, 2010 m.- II, 2011 m. – I vietos. Respublikos „Sportiškiausių mokyklų konkurse“ 2002 m. laimėta IV, 2007 m. – V, 2008 m. – III vieta, 2009 m. – I vieta, 2010 m. – III vieta, 2011 m. – IV vieta, 2012 m. – dar kartą garbingiausia – I  vieta. 2014 m. LMOF (Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje) iškovota I vieta. Tokie laimėjimai traukia mokinius aktyviau domėtis kūno kultūra ir sportu, noriai lankyti sporto būrelius, kurių mūsų gimnazijoje tikrai nemaža: lengvosios atletikos, futbolo, krepšinio, kvadrato, šaškių, šachmatų, estafečių ir jaunųjų šaulių. Dalyvavimas įvairioje sportinėje veikloje, be abejonės, padeda stiprinti kūną ir dvasią, ugdyti narsą ir ryžtą, pasitikėjimą vieni kitais ir skatina siekti aukščiausių rezultatų.

Gimnazijos sporto bazė, aikštynai, renovuotos krepšinio aikštelė ir sporto salė – vienos geriausių rajone, todėl čia itin dažnai organizuojamos įvairių sričių sporto varžybos, vykdomi sporto ir sveikatingumo projektai, kuriuose dalyvauja ne tik su šalies, bet ir užsienio mokyklos. Paruošta ir įgyvendinta daugybė jau tradiciniais tapusių mokinių užimtumo, nusikalstamumo prevencijos, jaunimo ugdymo sportine veikla projektų bei vasaros stovyklų: „Rytas“, „Olimpinės žaidynės“, „Linksmoji vasaros futbolo mokykla“, „Sportas – geriau!“, „Ryžtis ir nugalėti“, „Ne vien tik sportas“, „Vasaros futbolo mokykla“, „Mes – kartu“ ir daugelis kitų. Pas mus sportuoti susirenka įvairaus amžiaus žmonės – nuo pradinukų iki senjorų.

RRR_0044-Bendro fizinio pas burelis CC

Butrimonių gimnazijos mokiniams - kvadrato maratonas

Alytaus r. bendro lavinimo mokyklų kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras

2017 m. ,,LADYGOLAS” - Lietuvos mokyklų moksleivių salės futbolo žaidynės

Lietuvos mokyklų žaidynės 2017 m.

Butrimonių gimnazijos bendruomenė ruošiasi „Adamkiadai“

Berniukų kvadrato varžybos

Mergaičių kvadrato varžybos