Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sportas

GIN_0030 - Geriausi g. sport. - CC

Alytaus r. Butrimonių gimnazija – viena iš sportiškiausių ugdymo įstaigų respublikoje, žinoma kaip daugkartinė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio (toliau – LMOF) nugalėtoja, aktyviai kurianti ir vykdanti sporto projektus, organizuojanti sporto varžybas ir šventes seniūnijos, rajono, apskrities ir šalies mastu ne tik mokiniams, bet ir įvairaus amžiaus visuomenės nariams. Čia sporto tradicijos itin stiprios.

Moksleivių sporto žaidynėse laimėtos prizinės vietos: 2000 m. ir 2007 m. – II vietos, 2002 m. – III vieta; LMOF 2009 m. iškovota I, 2010 m.- II, 2011 m. – I vietos. Respublikos „Sportiškiausių mokyklų konkurse“ 2002 m. laimėta IV, 2007 m. – V, 2008 m. – III vieta, 2009 m. – I vieta, 2010 m. – III vieta, 2011 m. – IV vieta, 2012 m. – dar kartą garbingiausia – I vieta. 2014 m. LMOF iškovota I vieta. Nuo 2014 m. organizuojamas solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“. Tais pačiais metais buvo rengiamos sporto žaidynės Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamoms mokykloms. 2015 m. įvyko pirmoji respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada“, skirta jauniems, gabiems ir aktyviems kaimo mokyklų mokiniams (šventė labai svarbi tuo, kad jos globėjas – Jo Ekscelencija LR Prezidentas Valdas Adamkus; šiuolaikiniam jaunimui Prezidento autoritetas yra itin ryškus ir svarbus, juo labiau, kad mokiniai varžėsi tose sporto rungtyse, kurias jaunystėje jis buvo pamėgęs). Butrimonių gimnazijos sportininkai bendroje įskaitoje užėmė III vietą. 2016 m. „Adamkiadoje“ užimta IV vieta, o Lietuvos mokyklų žaidynėse – V vieta. 2017 m. ,,Adamkiada“ vyko Kaune, Dariaus ir Girėno stadione, kur mūsų gimnazijos sportininkai užėmė II vietą. 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynėse užimta XI vieta. Tais pačiais metais mūsų jaunieji futbolininkai startavo ,,Pradinukų lygoje“. 2018 m. respublikinė sporto ir meno šventė ,,Adamkiada“ sugrįžo į Butrimonis ir čia mes tapome čempionais. Taip pat dalyvauta „Pradinukų lygoje“, solidarumo bėgime ,,Gelbėkit vaikus“. 2018 m. ,,Ladygolo” mergaičių futbolo varžybose apskrityje užimta IV vieta. 2018-2019 m. m. prasidėjo daugybe įvairių varžybų. Dalyvauta ir pirmuosiuose ,,MrGolo“ berniukų futbolo varžybų finaluose. Mergaitės pateko į „Ladygolo“ apskričių finalus. Tokie renginiai traukia mokinius aktyviau domėtis kūno kultūra ir sportu, noriai lankyti sporto būrelius, kurių mūsų gimnazijoje tikrai nemažai: lengvosios atletikos, futbolo, krepšinio, kvadrato, estafečių ir jaunųjų šaulių. Dalyvavimas įvairioje sportinėje veikloje, be abejonės, padeda stiprinti kūną ir dvasią, ugdyti narsą ir ryžtą, pasitikėjimą vieni kitais ir skatina siekti aukščiausių rezultatų.

Gimnazijos sporto bazė, aikštynai, renovuotas stadionas ir bėgimo takai, krepšinio aikštelė, sporto salė, įrengtas rūsys – jaunimo traukos centras – vieni geriausių rajone. Todėl čia itin dažnai organizuojamos įvairių sričių sporto varžybos, vykdomi sporto ir sveikatingumo projektai, kuriuose dalyvauja ne tik rajono, bet ir šalies mokyklos. Paruošta ir įgyvendinta daugybė jau tradiciniais tapusių mokinių užimtumo, nusikalstamumo prevencijos, jaunimo ugdymo sportine veikla projektų bei vasaros stovyklų: „Olimpinės žaidynės“, „Linksmoji vasaros futbolo mokykla“, „Sportas – geriau!“, „Ryžtis ir nugalėti“, „Ne vien tik sportas“, „Vasaros futbolo mokykla“, „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“, „Mes – kartu“, ,,Futbolas laimi prieš kvaišalus“ ir daugelis kitų. Pas mus sportuoti susirenka įvairaus amžiaus žmonės – nuo darželinukų iki senjorų.

 

 

GIN_0207_fiz.paruosimo burelis - CC

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos sporto salės ir kitų sporto erdvių užimtumo grafikas

Sporto naujienos

Butrimonių gimnazijos mokiniai supažindinami su netradicinėmis sporto šakomis

Butrimonių gimnazijos mokiniai - Alytaus rajono 2019-2020 m. m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybų nugalėtojai

6-asis solidarumo bėgimas ,,Gelbėkit vaikus“ Butrimonių gimnazijoje

2018-2019 m.m. Alytaus r. Butrimonių gimnazijos tarpklasinės varžybos

Butrimonių gimnazijos sporto salės ir aikštelių vidaus tvarkos taisyklės

Alytaus rajono gimnazijų kvadrato varžybų nuostatai

Sporto salės ir kitų sporto erdvių užimtumo grafikas 2018/2019 m. m. I pusmetis

Renginiai

Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos Butrimonių gimnazijoje

Butrimonių gimnazijos mokiniai – universalūs sportininkai

5-asis solidarumo bėgimas ,,Gelbėkit vaikus“ Butrimonių gimnazijoje

Ketvirtoji tradicinė respublikinė sporto ir meno šventė ,,Adamkiada"

Ketvirtoji tradicinė respublikinė sporto ir meno šventė ,,Adamkiada"rezultatai

Butrimonių gimnazijos mokiniams - kvadrato maratonas

Alytaus r. bendro lavinimo mokyklų kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras

2017 m. ,,LADYGOLAS” - Lietuvos mokyklų moksleivių salės futbolo žaidynės

Lietuvos mokyklų žaidynės 2017 m.

Butrimonių gimnazijos bendruomenė ruošiasi „Adamkiadai“

Berniukų kvadrato varžybos

Mergaičių kvadrato varžybos

Sportas mus vienija


 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC