Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1507306
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
„Moku gyventi be kvaišalų! 3“

VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOJI PROGRAMA


„MOKU GYVENTI BE KVAIŠALŲ! 3“

Programa „Moku gyventi be kvaišalų!” jau trečius metus iš eilės buvo siekiama užimti vaikus iš mažas pajamas gaunančių šeimų. Siekiama, kad mokiniai ne tik turėtų kuo daugiau žinių, informacijos, bet ir įgytų gebėjimų, padedančių pasinaudoti turimomis žiniomis ir informacija kasdieniniame gyvenime, saugant savo ir aplinkinių sveikatą.

Projekto draugas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistas Donatas Katlauskas projekto dalyviams skaitė paskaitas apie saugų elgesį gatvėje ir namuose, pirotechnikos, cigarečių bei alkoholinių gaminių vartojimo jauname amžiuje žalą.

Neįprastai šiemet paminėjome Tarptautinę nerūkymo dieną – mokyklos skaitykloje per ilgąsias pertraukas vyko diskusijos prie arbatos puodelio „Netrauk dūmelio – ateik išgerti arbatos!“.

Butrimonių vidurinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo piešinių, rašinių ir kitokių kūrybinių darbelių prevenciniame konkurse-parodoje „Karvutės Daisy prevencinė pamokėlė“.

Sveikatą ugdančių užsiėmimų metu būdami kartu projekto dalyviai diskutavo apie kvaišalų žalą jaunam ir suaugusiam, kūrė informacinį-prevencinį stendą „Netapk kvaišalų vergu“.

Labai gaila, tačiau pagrindinis projekto akcentas – išvyka į Šiaulius; Šiaulių universiteto kūrybinių darbų konkurso „Galiu aš, gali ir tu“ baigiamąjį renginį neįvyko, nes dėl gripo epidemijos šis renginys nukeltas į 2010 m. Tačiau aktyviausi projekto dalyviai buvo apdovanoti išvyka į Vilnių, Forum Cinema Vingis kino teatrą, kuriame žiūrėjo apie gyvenimo vertybes susimąstyti priverčiantį animacinį filmą „Kalėdų giesmė“.

Programą remia: Alytaus rajono savivaldybės administracija.

Programos draugai: „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“, Alytaus apskrities VPK Nepilnamečių reikalų pareigūnų grupės specialistas Donatas Katlauskas.

Programos vadovės: soc. pedagogė Ramutė Jablonskienė ir spec. pedagogė Irena Sinkevičienė.

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC