Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Konstitucijos egzaminas Butrimonių gimnazijoje

 

Pirmajame etape Konstitucijos žinias pasitikslino 101 Butrimonių gimnazijos moksleivis. 5-7 klasių grupėje daugiausia taškų surinko ir į antrą etapą pateko Lukas Sudvajus (5 kl.), Dautartas Valvonis (6 kl.), Narvydas Česonis (7 kl.). 8-10 klasių grupėje lyderiai buvo: Domantė Venčkauskaitė (Ibg kl.) ir  Ignas Šimanskis (Iag kl.). 11-12 klasių grupėje - Deimantė Griškonytė  (IVb g kl.) ir Vitalija Petraškaitė (IVa g kl).

Spalio 18 d. antrajame etape Kostitucijos egzamino dalyviai turėjo atsakyti į 19 testo klausimų ir vieną atvirą klausimą. Visi antrojo etapo dalyvių darbai nuskenuoti ir išsiųsti į Vilnių konkurso administratoriams. Geriausiai antrame etape testines užduotis išsprendė: Domantė Venčkauskaitė ir Dautartas Valvonis.

Gimnazijoje Konstitucijos egzaminą organizavo ir vertino istorijos mokytojos Dalia Adžgauskienė, Danutė Anušauskienė, Asta Lugauskienė, lietuvių kalbos mokytojas Sigitas Karlonas, ekonomikos mokytoja Vilma Mielaikienė.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC