Butrimonių gimnazijos mokiniai Tolerancijos dieną minėjo Alytuje

irena

Butrimonių gimnazijoje įgyvendinamas Alytaus rajono savivaldybės finansuojamas Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Sveiki mokiniai – sveika mokykla!”. Įgyvendinant šį projektą Butrimonių gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai ir jų mokytoja Aldona Adomavičienė lapkričio 16 d. lankėsi Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje.

Dzūkijos mokykloje yra specialiosios ir lavinamosios klasės. Šią dieną minėtoje mokykloje vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas.  Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos specialiųjų klasių  mokiniai parodė du spektaklius. Labiausiai mokinius sudomino kostiumų ir dekoracijų spalvingumas, meninė išraiška.

Butrimonių gimnazijos mokiniai nuotaikingai padainavo ir pagrojo  keletą kūrinių, kviesdami visus į draugystės ratelio sūkurį. Po to drauge visi gamino šių metų tolerancijos simbolius – popierinius laivelius. Pačių pagamintus laivelius dovanojo vieni kitiems, sakydami  gražius ir šiltus žodžius.

Antroji išvykos į Alytų  dalis - apsilankymas Alytaus kino teatre „Dainava“.  Mokiniai žiūrėjo filmą „Zoologijos sodo prižiūrėtojas“.

Organizuotos išvykos tikslas - skatinti mokinių tobulėjimą, bendruomeniškumą, įtraukiant juos į socialinę ir kultūrinę veiklas. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti, mokytis išklausyti, geriau suprasti  vieniems kitus, kartu kurti ir pamatyti bendrai sukurtus rezultatus.

Projekto koordinatorė, Butrimonių gimnazijos

spec.pedagogė metodininkė Irena Sinkevičienė