Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1566584
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos sportininkai respublikoje - ketvirti

000_0014

Lapkričio 16 dieną Lietuvos Respublikos Seime vyko sportiškiausių Lietuvos mokyklų konkurso, kurį jau dešimtą kartą rengė Lietuvos mokinių ir studentų sporto centras, Lietuvos moksleivių sporto asociacija, nugalėtojų apdovanojimas. Džiugu, kad į geriausiųjų ketvertą tarp 25 sportiškiausių mokyklų vėl pateko Butrimonių gimnazija, šių metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja.

Atsiimti apdovanojimų (Padėkos raštų bei 600 Lt čekio sportiniam inventoriui įsigyti) už garbingą IV vietą į Seimą vyko gimnazijos direktorius Valdas Valvonis, direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Gramauskas, kūno kultūros mokytojai Arūnas Simonaitis, Vytas Kurpoviesas ir aktyviausi mokiniai - sportininkai Justinas ir Martynas Anušauskai, Vitalijus Butenkovas, Nedas Simonaitis ir Arnas Valvonis.

Ceremonijos dalyvius pasveikino Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė, LR Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas. LR Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Jonas Liesys palinkėjo mokiniams ateityje tapti olimpiečiais, o mokytojams, kuriuos pavadino angelais sargais, ištvermės ir stiprybės.

Konkurso nugalėtojams įteikti piniginiai prizai, padėkos raštai, taurės, diplomai ir suvenyrai. Artėjant vidurinių mokyklų ir gimnazijų grupės nugalėtojų apdovanojimui, netikėtai kilo ovacijos - į salę įžengė sportininkų pasveikinti atvykęs Olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, jauniesiems sportininkams palikęs ypatingą įspūdį.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC