Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojama Atvelykio švente.

VIL

Mes ,  Alytaus  rajono  Butrimonių gimnazijos mokiniai, kiekvieną pavasarį jaučiamės  labai pamaloninti  Almos  Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojama Atvelykio švente.

Balandžio 21 d.  17 mūsų gimnazijos mokinių , kartu su lydinčiom mokytojomis Neringa  Jančiauskaite ir Asta Lugauskiene, praleista sostinėje Vilniuje neprailgo. Oras buvo nuostabus, tad mokinių nuotaikos buvo puikios.  Pagal fondo  sudarytą  programą  lankėmės  Nacionalinėje Dailės galerijoje ir  apžiūrėjome  net tris  parodas:  Elenos  Urbaitytės – Urbaitis ,,Pasirinkimai“,  Michal Budny ,,Didelė šalis“  ir Lietuvos XXa. Dailės ekspoziciją, kuri buvo pati  gausiausia, kūrinių buvo per   450.

Atvelykio šventės  organizatoriai  - Almos Adamkienės fondo  darbuotojai  paruošė mokiniams  kūrybinių užduočių:  susiskirstę į grupes,  apžiūrėję mums paskirtą parodą turėjome argumentuotai aprašyti,  kuris kūrinys patiko  labiausiai arba kurio nesupratome.

17 val. M.K. Čiurlionio menų mokykloje stebėjome baletą ,,Kopelija“. Visi likome sužavėti  šios mokyklos mokytojų ir mokinių kūrybiniu darbu. Nors diena  buvo ilga, tačiau  kiekviena  minutė šią dieną buvo prasminga, įdomi, stebinanti.  Dėkojame   P.Almai Adamkienei, jos labdaros ir paramos fondo direktorei Sigutei Kačinskienei, Tadui Bojarskui ir kitiems fondo darbuotojams už nenuilstantį  ir kūrybišką darbą , organizuojamą  fondo veiklą, skirtą Butrimonių gimnazijos ir visos šalies vaikams

Alma Laužonytė  IIb g. klasė