Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sporto šventė Butrimonyse

Picture2 086

Niūrus Sekminių rytas nieko gero nežadėjo į Butrimonių gimnazijos sporto aikštyną besirenkantiems sporto mėgėjams. Visi prisiminė pernykštes seniūnijos žaidynes, kurioms prasidėjus prakiuro dangus, ir visą dieną pliaupęs lietus nesugebėjo išvaikyti sportininkų. Tačiau iškilminga žaidynių atidarymo ceremonija, garbių svečių sveikinimai, olimpinės ugnies įžiebimas bei iškelta olimpinė vėliava suteikė dalyviams dar daugiau ryžto siekti kuo aukštesnių vietų.

Į atvirą seniūnijos futbolo turnyrą be Butrimonių ir Eičiūnų sportininkų atvyko Pivašiūnų ir Prienų rajono Kašonių miestelio futbolininkai, vyko galiūnų varžybos, sportinės estafetės 5 - 8 ir I – III gimnazinių klasių mokiniams bei klasių vadovėms. Šventės metu veikė „Sveikatos palapinė“, kur dirbo Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai ir direktorė Dalia Kitavičienė.

Futbolo aikštėje sau lygių neturėjo Butrimonių komanda, nugalėjusi visus varžovus. Antrą vietą iškovojo Eičiūnų futbolininkai, nusileidę tik butrimoniškiams, treti - turnyro debiutantai Kašonių sportininkai, tik pagal palankesnį įvarčių santykį be medalių palikę Pivašiūnų futbolo mėgėjus. Geriausias komandų sportininkais pripažinti Artūras Ivanauskas, Remigijus Radžiukynas, Aurelijus Kameraitis, Modestas Čeikauskas.

 Galiūnų varžybose stipriausiu ir vėl tapo praėjusių metų nugalėtojas Ernestas Anušauskas, antroji vieta atiteko Kęstučiui Dakinevičiui, trečias liko Vitalijus Butenkovas. Galiūnų estafetėje, kurią parengė ir nugalėtojus apdovanojo Arūnas Kazakevičius, laimėjo Ernestas ir Justinas Anušauskai bei Vitalijus Butenkovas.

Sportinių estafečių varžybose 5 - 8 klasių grupėje geriausiai sekėsi septintokams ir jų vadovei Daliai Adžgauskienei, antri - 6b klasės komanda (vadovė Asta Gudelaitienė), treti - aštuntokai (vadovė Stasė Gramauskienė). Be prizų neliko ir žemesnes vietas užėmusios 5 klasė (vadovė Neringa Jančiauskaitė) bei 6a klasė (vadovė Asta Lugauskienė). Gimnazinių klasių kovoje visas komandas pergudravo Vilmos Mielaikienės vadovaujama Ibg, antroje vietoje atsidūrė IIg klasių rinktinė su vadove Lyda Karloniene, III vietą iškovojo Iag klasė (vadovė Irena Šimanskienė). Ketvirti liko IIIg klasės komanda.

Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis teikdamas apdovanojimus pasidžiaugė, kad žaidynėse puikiai derėjo ir galėjo išbandyti jėgas tėvai ir vaikai, visa seniūnijos sporto bendruomenė. Jeigu butrimoniškių jau seniai nenustebinsi prizų gausa, tai svečiai iš Prienų rajono liko sužavėti ne tik puikia varžybų organizacija, bet ir vertingais prizais. Jie širdingai dėkojo už puikią žaidynių atmosferą ir pažadėjo atvykti kitais metais, jei tik bus pakviesti. Jų žodžiais tariant, „geriau organizuotose varžybose dar neteko dalyvauti“. Už vertingus prizus, kuriais buvo apdovanoti komandų vadovai ir sportininkai, dėkojame rėmėjai - Alytaus rajono savivaldybei, padėjusiai įvykdyti jau tradicinėmis tapusias vienos sportiškiausių rajono seniūnijų varžybas. 

Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC