Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1566862
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos mokiniai sveikatos įgūdžius ugdė „Tarzanijoje“

P1010042

Butrimonių gimnazija jau daug metų rengia ir aktyviai dalyvauja Alytaus rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosiose programose. Šių metų spalio mėn. su  tęstiniu projektu ,,Sveiki mokiniai - sveika mokykla - 2“ gimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į nuotykių parką „Tarzanija“.

Ši išvyka pranoko ir mokinių, ir lydinčių pedagogų lūkesčius, paliko  neišdildomus įspūdžius ir potyrius išbandant kvapą gniaužiančias trasas. Mokiniai keliaudami nuo vienos kliūties prie kitos atrado savo galimybes ir naujas savybes. Stebino mokinių ištvermė, fizinis pasiruošimas, noras įveikti kliūtis ir  baimę. Visi mokiniai gavo patarimų ir pagalbos iš patyrusių  instruktorių. Su fiziškai silpnesniais  mokiniais buvo dirbama lėčiau, parenkamos jiems tinkamos kliūtys, tenkinant jų poreikius įvairioje sportinėje veikloje. Patys drąsiausi ir ištvermingiausi vaikai ryžosi skrydžiui per didžiausią Lietuvos upę Nemuną. Tai beprotiškai fantastiškas skrydis tarp dviejų miškų viršūnių, reikalaujantis ypatingo fizinio pasiruošimo bei ištvermės. Tai nepamirštamas skrydžio ir laisvės  pojūtis gražios  rudeniškos gamtos prieglobstyje. Mes, projekto dalyviai, ne tik džiaugėmės  nepakartojamu drauge praleistu laiku, bet ir draugų nugalėtomis ,,viršūnėmis“. Į namus  grįžome visi aktyviai pailsėję ir nusiteikę naujoms projekto veikloms, ugdant ir  įtvirtinant sveiką ir aktyvią mokinių gyvenseną. Dauguma mokinių nuotykių parke „Tarzanija“ lankėsi pirmą kartą.  Grįžę jie dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais su  draugais ir šeimos nariais, džiaugėsi savo pergalėmis, rekomendavo nuvažiuoti dar ir dar kartą.

 Projekto vadovė – Butrimonių gimnazijos specialioji pedagogė metodininkė Irena Sinkevičienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC