Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1566863
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Konkursas „Verslo genijus“.

101_0549

Trys aktyvūs gimnazistai: Alma Laužonytė , Agnė Ražanauskaitė ir Gytautas Šarkelė  mąsto apie karjerą, verslumą ir kuria ateities planus. Jie susibūrė į komandą „VBG“ ( „Viskas Bus Gerai“ ) ir nusprendė dalyvauti Socialinių mokslų kolegijos koordinuojamo projekto „Verslumo metodų kūrimas ir diegimas Lietuvos mokyklose“ Nr. VPI-2.2-ŠMM-05-K-02-019 nacionaliniame konkurse „Verslo genijus“.

Į pusfinalį, kuris vyko lapkričio 19 d. Alytaus m. Dainavos pagrindinėje mokykloje, jie pateko gerai atlikę bandomąjį testą. Pirmajame atrankos ture buvo apie 230 dalyvių, konkurso pusfinalyje šiek tiek daugiau negu 100. Gimnazijos mokiniai tokiame projekte dalyvavo pirmą kartą, todėl jiems prireikė mokytojų konsultacijų. Skatinimo, pagalbos ir palaikymo sulaukė iš ekonomikos mokytojos Vilmos Mielaikienės, Karjeros koordinatorės gimnazijoje, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Genovaitės Žiurinskienės, dailės ir technologijų vyr. mokytojos Neringos Jančiauskaitės.

Patekti į ketvirtfinalį VBG labai nesitikėjo, nes tokio pobūdžio konkurse dalyvavo pirmą kartą, o po sunkių varžytuvių liko penkti. Į ketvirtfinalį atrinktos 4 komandos, tačiau mūsų gimnazistai ir lydinčios mokytojos nenusiminė, nes tikėjosi, kad dalyvaujant šiame konkurse jų žinios apie verslą padidės ne aritmetiškai, bet geometriškai. Taip ir įvyko. Kitus metus būsime išmintingesni. Mokiniai gavo Socialinių mokslų kolegijos pažymėjimus, liudijančius aktyvų dalyvavimą nacionaliniame moksleivių verslumo konkurse „Verslo genijus“.

Genovaitė Žiurinskienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC