Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Projektas „Atvira mokykla“- 2013

    Baigiamąjį renginį pradėjo ir sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Valdas Valvonis, kuris pateikė ir  pranešimą – ataskaitą mokinių tėvams. Renginyje daug dėmesio buvo skiriama tėvų švietimui, todėl informatikos mokytoja metodininkė Jonė Poliakienė skaitė pranešimą ,,Mokinių tėvų ir mokyklos bendradarbiavimo svarba vaiko mokykosi sėkmei“, pasidalijo savo darbo gerąja patirtimi. Po oficialiosios susirinkimo dalies tėvų laukė gimnazijos mokinių, Daugų kultūros centro Butrimonių filialo saviveiklininkų, Daugų meno ir sporto mokyklos ugdytinių koncertas.

Šventinį koncertą pradėjo gimnazijos maironiečiai menine kompozicija, skirta 1863m. sukilimui ir Butrimonių gimnazijos 150-osioms metinėms. Merginų ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos metodinininkės Neringos Valvonienės,  atliko K. Mašanausko dainą ,,Lietuvai“. Netrūko ir pačių mažiausių ir muzikaliausių vaikų- Daugų meno ir sporto mokyklos smuikininkų, kurie, vadovaujami maestro Algirdo Glovickio, pagrojo keletą lietuvių liaudies kūrinėlių. Koncerte,  kurį vedė  IV g kl. mokiniai Justinas Anušauskas ir Vestina Giliūtė, skambėjo jaunųjų pianistų  Simono Anušausko, Manto Tarnavičiaus (mokyt. R. Babarskienė) bei akordeonistės Kotrynos Vinskaitės (mokyt. A. Šliažas) kūriniai, gimnazijos mišriojo ansamblio atliekamos dvi liaudies dainos: ,,Čiulba ulba“ ir ,,Už žalių miškelių“.  Projekto ,,Atvira mokykla“ baigiamojo renginio koncerte buvo galima pasiklausyti ne tik dainų, bet ir Alytaus rajono meninio skaitymo konkurso laureato Valentino Straigio skaitomo kūrinio. Šiais metais renginys sutapo su Tarptautinės moters dienos švente, ta proga Daugų kultūros centro Butrimonių filialo etnografinio ansamblio ,,Dėdės ir dėdienės“ (vad. M. Stanevičienė, chormeisterė L. Kalinauskienė) dalyviai atliko tris dainas: ,,Tu klestėk, šalele gintarine“, ,,Smiltelė“, ,,Lopšinė gimtinei ir motinai“.  Minėdami Vasario 16 – osios 95 – ąsias metines gimnazijoje organizavome akciją ,,95 žodžiai iš širdies į širdį“. Linkėjimus surašė Butrimonių seniūnijos žmonės, gimusieji nuo 1918 iki 2013 metų. Ši idėja buvo pripažinta viena įdomiausių ir ta proga gavome dovaną – Lietuvos trispalvę. Norėdami pasidžiaugti įvertinimu, susirinkusiems tėvams gimnazijos mokiniai pristatė širdį ir dar kartą išgirdome jos garsius dūžius. Koncertą vainikavo Simono Anušausko ir Deimenos Ramančiuckaitės atliekama daina ,,Vienas žodis“. Po renginio tėvų laukė susitikimai su klasių vadovais.

Alma Laužonytė, IIIb g kl. mokinė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC