Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Pasaulinė Žemės diena

Savaitės akcentas – Žemės dienos minėjimas. Renginį vedė vyresnioji biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė. Ji priminė, kokia svarbi žmonėms Žemė, o pavasario lygiadienis – Pasaulinė Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Butrimonių gimnazijos choras atliko keletą skambių dainų,  IIIg klasės mokiniai  deklamavo eilėraščius apie Žemę, kurie ne vienam suvirpino širdį. Bibliotekoje veikė knygų parodėlė „Žalioji gamtos knyga“, technologijų pamokų metu mokiniai gamino inkilus.Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną. Tegul gamta gyvena be atliekų ir šiukšlių, nes tik tokioje aplinkoje bus gera visiems. Tad aukime, jauskimės savo Planetos šeimininkai kasdien, kiekvieną minutę, visą savo gyvenimą...

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC