Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1510075
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Tarptautinė stovykla

 

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Liepos 18-26 dienomis Alytaus rajono Butrimonių vidurinės mokyklos mokinių grupė dalyvavo tarptautinėje sportinėje stovykloje Lenkija-Vokietija-Lietuva, Lenkijos mieste Piše (Pisz).

Alytaus rajonas ir Pišo miestas bendradarbiauja nuo 2006 m. Lietuviai į Pišą vyko burmistro Jan Alicki kvietimu. Butrimoniškiai susipažino su Pišo miestu, jo apylinkėmis, Mozūrijos nacionalinio parko lankytinomis vietomis, lenkų kultūra, virtuve, dalyvavo užsiėmimuose bendradarbiavimo ir švietimo srityje, išbandė mokyklos sportinę ir irklavimo bazes. Rungėsi salės bei pliažo futbolo, krepšinio ir tinklinio varžybose. Oficialiose rungtynėse butrimoniškiai tik futbole nusileido lenkų I-ajai ir II-ajai komandoms, o krepšinyje - tapo nugalėtojais. Vakarais jaunimas šokdavo diskotekose, eidavo į miestą pasiklausyti koncertų.Stovyklos dalyviai lankėsi saugomame miške „Szast“, kuris nukentėjo nuo 2002 metų uragano, siaubusio Lenkiją. Dalis miško atsodinta, o kita palikta taip, kaip atrodė po audros. Uragano padariniai buvo likviduoti tik praėjusiais metais, o padėti važiavo ir savanoriai iš Vokietijos. Dabar čia yra įrengtos kelios apžvalgos aikštelės.Stovyklautojai pabuvojo Laukinių žvėrių parke. Pamatė asilus, briedžius, dėmėtuosius elnius, stirnas, vilkus, pelėdas, ožius bei kitus gyvūnus, juos buvo leidžiama paglostyti ir pašerti.

 

Viena iš daugiausia ištvermės pareikalavusių dienų buvo plaukimas baidarėmis Pišo upe Pisa. Karšta saulė, tviskantis vanduo, prakaitas ir finišas po daugiau nei 5 val. nepertraukiamo plaukimo. Tačiau šypsenos ir gera nuotaika nepradingo.Vaikai pamatė gausiai turistų lankomą miestą Šwieta Lipka. Po puikaus vargonų koncerto daugelis pripažino, jog tai buvo labiausiai įsimintinas apsilankymas bažnyčioje.Pišo miesto skautai butrimoniškiams surengė vakarėlį po atviru dangumi pliaže. Sėdėdami ratu prie laužo stovyklautojai kepė dešreles, bendravo, saulėlydyje šoko ratelius, dalino šypsenas regioninei televizijai.Butrimoniškiai turėjo puikią galimybę būriuoti jachtą patys, kuriuos tai daryti mokė treneris, prieš kelias savaites su savo grupe lankęsis Daugų irklavimo bazėje.Prieš išvykstant, visiems buvo įteiktos Pišo burmistro dovanos. Grįždami namo butrimoniškiai aplankė Oržycho miestą bei šventą vietą Studednica, kurioje lankėsi Popiežius Jonas Paulius II.Stovyklos organizatoriai džiaugėsi lietuviais, linkėjo sėkmės ir kitų susitikimų.Nuoširdžiausią padėką butrimoniškiai reiškia stovyklos organizatoriams, dalyviams, kurie tapo draugais, Alytaus rajono savivaldybei, Ryšių su užsieniu ir investicijų skyriaus vedėjai Sonatai Dumbliauskienei, kurių dėka mūsiškiai galėjo džiaugtis geriausiomis atostogomis savo gyvenime.

Andrius Karlonas,
Butrimonių vidurinės mokyklos Vaikų dienos centro darbuotojas

 

 

 

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC