Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1563541
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Dainų šventė

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Liepos 1- 6 dienomis Butrimonių vidurinės mokyklos merginų choras, vadovaujamas muzikos vyr. mokytojos Neringos Valvonienės, dalyvavo Vilniuje vykusioje Dainų šventėje „Amžių sutartinė“. Labai džiaugėmės, turėdamos galimybę savaitę praleisti Vilniuje, kuris šiais metais yra Europos kultūros sostinė.

Jau pirmąją dieną, įsikūrusios Žemynos pagrindinėje mokykloje, nuvykome į šventės repeticiją Vingio parke. Nustebome pamatę ten daugybę gerai nusiteikusių ir pasiruošusių smagiam darbui dalyvių. Įvairiaspalviai tautiniai drabužiai, gausybė šypsenų, gražių dainų kėlė šventinį nerimą ir džiugesį. Visą savaitę repetuodami nepraradome šventinės nuotaikos: pertraukų metu vykome pasižvalgyti po Vilnių: kopėme į Gedimino kalną, grožėjomės šurmuliuojančiu miestu, bendravome su kitų mokyklų dainorėliais, pabuvojome šokių šventėje ,,Laiko brydėm“.

Liepos trečią dieną vyko moksleivių dainų diena ,,Skambantys vaikystės sodai“, kurioje dalyvavo daugiau kaip 15 tūkst. vaikų iš visos Lietuvos. Vyravo linksma ir džiugi, pakili nuotaika, skambėjo nuostabios jaunimo atliekamos dainos: G. Kuprevičiaus „Kregždutės“, G. Paškevičiaus „Mano kraštas“, kiti nuotaikingi kūriniai.

Liepos 6- ąją, Valstybės dieną, Vilniaus širdis - Katedros aikštė plakė smarkiu tvirtu vieningu ritmu: čia rinkosi Lietuvos vardo tūkstantmečiui skirtos šventės „Tūkstančio aušrų dainos Lietuvai“ dalyviai. Būtent nuo čia prasidėjo tradicinė spalvinga eisena į Vingio parką, kurioje žygiavo visi šventės dalyviai, žiūrovai. Smagios nuotaikos netemdė visai netikėtai užklupęs lietus, lydėjęs iki pat estrados. Į Vingio parką susirinko labai daug žmonių: atvyko Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus su ponia Alma Adamkiene, būsimoji Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Latvijos ir Suomijos prezidentai, Estijos ministras pirmininkas, monarchai ir kiti garbingi asmenys, kurie sveikino šventės dalyvius ir visą Lietuvą su Lietuvos vardo tūkstantmečio švente. Šventės dalyviai publiką linksmino nuostabiomis dainomis. Pakiliai skambėjo Ūdrio arija iš V. Klovos operos „Pilėnai“, atliekama maestro Vytauto Juozapaičio, „Viešpaties lelija“ drauge su G. Jautakaite... Šventės dvasia sklandė virš miesto, o minia skandavo ,,Lietuva". Šventę vainikavo skambi daina ,,Pasveikinkit vieni kitus" drauge su Marijonu Mikutavičiumi. Pasibaigus renginiui dar ilgai nesisklaidė pakili, linksma ir šventiška nuotaika, o mes, kupinos gerų emocijų ir smagios nuotaikos, patraukėme namo.

Po vidurnakčio pasiekus Butrimonis, mus maloniai nustebino šventiniai fejerverkai prie mokyklos: mus, Dainų šventės dalyves, pasitiko mokyklos direktorius Valdas Valvonis, pasiilgę tėvai ir draugai. Džiaugėmės, į namus parvežusios šventinės nuotaikos, žinodamos, kad mūsų šeimos, klasės draugai šventės dienomis mintimis ir savo palaikymu buvo kartu su mumis ir drauge su visa Lietuva.

Ieva Virmauskaitė,

Butrimonių vid. m- klos choro dalyvė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC