Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1525691
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Festivalio nugalėtoja

Image Hosted by ImageTitan.com

Butrimonių vidurinė mokykla – IV-ojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja!

Gegužės 29 d. Palangos poilsio namų „Vyturys“ konferencijų salėje vyko seminaras „Lietuvos mokinių olimpinis ugdymas“, kuriame dalyvavo LMOF mokyklų nugalėtojų ir prizininkų kūno kultūros mokytojai, savivaldybių atstovai, atsakingi už mokinių kūno kultūrą ir sportą. Seminaro olimpinė dvasia puikiai susiliejo su sporto šventės „Sportas visiems“ renginiais Palangoje.

IV Lietuvos mokinių olimpinis festivalis – Lietuvos mokinių olimpinio ugdymo dalis, finansuojamas iš Ilgalaikės pilietinio ir tautinio ugdymo programos. Šiais metais festivalyje dalyvavo daugiau nei 730 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų, kurios varžėsi 23 sporto šakose. Seminaro metu buvo pateikta visų 2008-2009 mokslo metų LMSSC sporto varžybų analizė ir LMOF rezultatų lentelės- suvestinės. Nugalėtojai buvo išaiškinti III grupėse. Diskusijų metu dalyviai džiaugėsi, kad yra atskira kaimo mokyklų grupė, mokiniai turėjo galimybę varžytis pradinių klasių grupėje. Susumavus vienuolikos sporto šakų rezultatus 2008-2009 m.m. LMOF kaimo bendrojo lavinimo mokyklų grupėje surinkusi 542 taškus nugalėtoja tapo Alytaus rajono Butrimonių vidurinė mokykla, aplenkusi Varėnos rajono Merkinės Vinco Krėvės gimnaziją (515 taškų), Šiaulių rajono Meškuičių vidurinę (396 taškai) bei dar per 150 šioje grupėje dalyvavusių šalies mokyklų.

Butrimonių vidurinės mokyklos direktorius, kūno kultūros mokytojas metodininkas Valdas Valvonis bei kūno kultūros mokytojai Arūnas Simonaitis, Vytas Kurpoviesas, treneris Petras Petrauskas buvo apdovanoti IV-ojo LMOF nugalėtojų taure ir padėkos raštais. Vos vieno žingsnelio iki prizinės vietos butrimoniškiams pritrūko pradinių klasių grupėje – jie liko ketvirti.

Mokinius sveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto olimpinių programų direktoriaus pavaduotojas Algimantas Gudiškis. Renginį vedusi Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė pasidžiaugė LMOF rezultatais, padėkojo teisėjams, treneriams, savivaldybių atstovams, Kūno kultūros ir sporto departamentui prie LR Vyriausybės, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui ir, žinoma, LMSSC metodininkams už puikų sporto varžybų organizavimą.

Visų sporto šakų nugalėtojai buvo pakviesti į LMOF baigiamąją šventę, kuri vyks birželio 20 d. Vilniaus Vingio stadione kartu su Olimpinės dienos renginiais. Šventės metu bus įteiktos 168 taurės sporto šakų komandų nugalėtojų ir prizininkų kapitonams. Džiaugiamės, kad viena nugalėtojų taurė atkeliaus ir į Butrimonių vidurinę mokyklą. Ją patikėta parvežti 3-4 klasių mokinių kvadrato varžybų žaidėjams, tapusiems Respublikos čempionais.

Valdas Valvonis

Butrimonių vidurinės mokyklos direktorius, kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC