Turinio peržiūrėjimai : 1120302
Lietuvos tūkstantmetis pradinukui

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Mūsų mokyklos mokiniai projekto ,,Lietuva prasideda nuo mūsų“ dalyviai. Projekto autorė – Alma Dudzinskienė, Alytaus rajono Simno gimnazijos pradinių klasių vyresnioji mokytoja. Projekto dalyviai Alytaus rajono pradinių klasių mokiniai. Šis projektas skiriamas Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimui.

Projekte ,,Lietuva prasideda nuo mūsų“ dalyvavo šeši mūsų mokyklos pradinukai: 2 klasės mokinė Samanta Tarnavičiūtė, 3a klasės mokinė Greta Vaicekauskaitė, 3b klasės mokiniai Rytis Lapušinskas ir Dautartas Valvonis bei 4 klasės mokiniai Andrius Griškonis ir Arnas Valvonis. Moksleivius projektui ruošė pradinių klasių mokytojos: Gina Griškonienė, Nijolė Karkaukaitė, Rita Peckuvienė, Sigutė Žvinakienė.
Renginyje vaikai susipažino su rašytoju V. Račicku bei jo kūryba. Viktorinoje ,,Lietuva istorijos verpetuose“ dalyvavo 3a klasės mokinė Greta Vaicekauskaitė ir 3b klasės mokinys Dautartas Valvonis. Dautartui nebuvo lygių ir surinkęs visus įmanomus balus tapo šios viktorinos nugalėtoju. Greta surinko keturiais taškais mažiau ir su dar dviem kitų mokyklų moksleivėmis pasidalino trečiąją vietą. Neakivaizdinėje kelionėje - viktorinoje po Alytaus rajoną dalyvavo 3b klasės mokinys Rytis Lapušinskas ir Arnas Valvonis. Arnas šioje viktorinoje užėmė antrąją vietą. Jaunųjų dailininkų konkurse ,,Piešiu gimtinę“ mūsų mokyklą atstovavo 2 klasės mokinė Samanta Tarnavičiūtė , o 4 klasės mokinys Andrius Griškonis skaitė eiles jaunųjų skaitovų konkurse ,,Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“ .
Šis projektas įtraukė mokinius į naujas veiklas, kurios paskatino mokinius ne tik mąstyti, atrinkti, bet ir susieti turimas žinias, kūrybines galias, vaizduotę, pajusti bendradarbiavimo , atradimo ir kūrybos džiaugsmą.
Pralaimėjusių nebuvo - apdovanoti padėkos raštais, susiradome naujų draugų, patyrėme džiugių akimirkų.