Konkursas ,,Saugokime jaunas gyvybes keliuose“

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com
Šių metų balandžio 2 dieną mokykloje buvo organizuotas kasmetinio respublikinio mokinių konkurso "Saugokime jaunas gyvybes keliuose" varžybų "Šviesoforas" I turas.

Jame dalyvavo visi mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Klasių komandos rungėsi įvairiose teorinėse ir praktinėse rungtyse, sprendė eismo užduotis maketuose, demonstravo, kaip pažįsta kelio ženklus, moka elgtis šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje, parengė scenines miniatiūras, mokyklą papuošė individuliais meniniais darbais, piešė plakatus
,, Būk saugus kelyje“ant asfalto. Šiame ture I vietą laimėjo 3b klasė, II vietą - 4 klasė, III vietą - 3a klasė.
Į II turo ,,Šviesoforo“ varžybas komanda buvo sudaryta iš geriausiai kelių eismo taisykles žinančių 1 – 4 klasių mokinių. Pirmai klasei atstovavo Raimonda Abramavičiūtė ir Gabrielė Tocionytė, antrai klasei – Kernius Miklušis ir Saulius Žeimys, trečiai klasei Laurynas Kairys ir Dautartas Valvonis, ketvirtai klasei – Andrius Griškonis ir Arnas Valvonis.
Mūsų mokyklos komanda II turo nugalėtojai. Mes laimėjome ne tik kelialapį į III turą, bet ir ekskursiją į Kelių muziejų.
III turo ,,Šviesoforo“ varžybose, kurios vyko Lazdijuose tarp prizininkų nepatekome, tačiau įgijome patirties ir praktikos.
I ir II turą organizavo, mokyklos komandą ,,Šviesoforo“ II ir III turo varžyboms ruošė mokytojos Nijolė Karkauskaitė ir Rita Peckuvienė.
Image Hosted by ImageTitan.com