Vizija, misija

Skurzde

GIMNAZIJOS  FILOSOFIJA

Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum.

/Kinų išmintis/

GIMNAZIJOS VIZIJA

Gimnazija – aukštos kultūros institucija ir švietimo židinys, ugdantis sąmoningą pilietį, gebantį integruotis į besikeičiantį pasaulį, deramai atstovaujantį savo gimnazijai ir šaliai.

GIMNAZIJOS MISIJA

Kiekvienam jaunuoliui ugdyti vertybines nuostatas, lavinti jo komunikacinius gebėjimus, sudaryti sąlygas įsisavinti žinių visuomenei būdingą ir vertingą informacinę kultūrą bei šiuolaikinę socialinę kompetenciją, gebėjimus savarankiškai kurti savo gyvenimą

2017 METŲ GIMNAZIJOS VEIKLOS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

TIKSLAS

Didinti ugdymo(si) efektyvumą, kūrybiškumą, savarankiškumą, bendruomenės nario tapatumo jausmą, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio gebėjimus, ugdyti kompetencijas, formuojant vertybines nuostatas, reikalingas besikeičiančiame gyvenime.

UŽDAVINIAI:

1. Tobulinti mokymo(si) kokybę, pamokos planavimą ir organizavimą diegiant modernias ugdymo priemones bei metodus, efektyviau taikyti tarpdalykinę ir kitų programų integraciją.
  2. Kelti mokinių mokymosi motyvaciją, įtvirtinant vertinimo ir įsivertinimo, mokėjimo mokytis kompetencijas kiekvienam mokiniui, skatinti juos planuoti karjerą.
  3. Efektyvinti savivaldos institucijų veiklą, bendradarbiavimą su mokinių tėvais, tobulinti jų informavimą ir švietimą.
  4. Išlaikyti gimnazijos kultūrą, saugią, sveiką,  jaukią ir patrauklią aplinką, stiprinti mokinių dalyvavimą projektinėje, socialinėje, kultūros, meno ir sporto veiklose.