Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1563552
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Laisvi poezijos skaitymai Butrimonių gimnazijos kiemelyje

Poezija- tai sielos muzika, kuriai nereikia natų.

DSC_0690

 

 

 

 

 

 

 


Šiltą ir saulėtą rugsėjo 9–os vakarą poezijos bei gitaros stygų garsai kvietė žmones į Butrimonių gimnazijos kiemelį, kur vyko „Laisvi poezijos skaitymai“. Renginį organizavo Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filialas. Šio renginio partneris – Butrimonių gimnazija.


Vakarą pradėjo Butrimonių gimnazijos teatro būrelio moksleivių kompozicija –skambėjo Dzūkijos krašto poetų eilės. Alytaus apskrities literatų klubo „Tėkmė“ nariai kartu praleido vakarą su kitais poezijos mėgėjais, pasakojo apie savo gyvenimą bei deklamavo keletą savo kūrybos eilėraščių. Žiūrovas klausėsi Teklės Džervienės, Salomėjos Kaknevičienės bei klubo pirmininkės Emilijos Krušinienės. Savo kūrybos eiles taip pat skaitė ir poezijos mėgėjai: Dalė Kočiūnė, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filialo bibliotekininkė, renginio iniciatorė ir organizatorė Asta Daironienė, Butrimonių gimnazijos moksleivės (Germantė Bradauskaitė, Simona Senutaitė, Miglė Kmieliūtė bei Laura Vaičiūnaitė). Vienus gražiausių ir jausmingiausių dainuojamosios poezijos kūrinių susirinkusiems dovanojo dainų kūrėja ir atlikėja Dovilė Dimšaitė. Renginio metu buvo eksponuojami Butrimonių gimnazijos Vaikų dienos centro tapybos paroda „Skuba vasaros takais rugsėjis“. Gražių žodžių dalyviams negailėjo Alytaus rajono savivaldybės mero patarėjas Ramūnas Bielevičius.

Poezijos bei dainų pripildytoje erdvėje po giedru dangumi greitai prabėgo laikas, o kai vakaro šešėliai ėmė ilgėti ir gerokai pritemdė gimnazijos kiemelį, laisvi poezijos skaitymai baigti eilėmis apie rudenį. Ir nors kalendoriaus lapelyje jau ruduo, dainomis ir poezijos žodžiais pripildyta šiluma bei giedra dar ilgai lydėjo visus vakaro dalyvius.

Renginio dalyvė Laura Vaičiūnaitė

Poezijai

 

Poezija – tai dvelksmas jausmų,

Pasklidęs iš jautriausios krūtinės.

Tai kraujas giliausių žaizdų

Ir laimė bekraštė lig žydrynės.

 

Kai atmerkęs akis tiktai tamsą regi,

O siela vis šaukias šviesos

Kai dvejonės kankina, širdis nerami

Nesuranda pasauly tiesos...

 

Ir kai skausmo ledus ištirpina liepsna,

Uždegta meilės kibirkščių

Ar nepaprastai gera, aplink ramuma,

Rodos, skendi širdis tarp žiedų...

 

Tai poeto plunksna padėti tegali

Išreikšti tikriausius jausmus.

Poezijos žodis suranda kelią

Į kiekvieno dvasios namus...

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC