Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1186748
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvavo edukacijoje „Atšvaitą deduosi pats!“

Pav.5

VĮ „Alytaus regiono keliai“ bendradarbiaudami su Alytaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu kasmet įgyvendina saugaus eismo projektus, programas, akcijas, kurių metu siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų elgesį gatvėje bei skatintiatsakingai laikytis kelių eismo taisyklių.

Spalio 4-ąją Alytaus r.Butrimonių gimnazijoje vyko saugaus eismo edukacija„Atšvaitą deduosi pats!“, kurią mokiniams dovanojo VĮ „Alytaus regiono keliai“ kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Nuotaikingą, teatralizuotą saugaus eismo edukaciją parengė ir vedė Alytaus miesto teatro darbuotojai. Aktoriai parengė programą, kurios metu jie virto mažaisiais eismo dalyviais, nerūpestingai žaidžiančiais šalia gatvės ir visiškai nieko nenutuokiančiais apie tykančius pavojus. Tik pasirodžiusi panelė mokytoja sudrausmina vaikus ir pamoko, kaip reikia saugiai elgtis kelyje. Aktoriai kartu su mokiniais pasikartojo, kaip saugiai kirsti gatvės važiuojamąją dalį pėsčiųjų perėjoje ir šviesoforu reguliuojamojoje sankryžoje, kaip saugiai pereiti kelią užmiestyje, keliauti kelkraščiu, tvarkingai važiuoti automobilyje ir, žinoma, taisyklingai naudoti atšvaitus. Edukacija nepaliko abejingų! Mokiniai aktyviai atsakinėjo į edukacijos vadovų užduodamus sudėtingus klausimus ir visi kartu nuotaikingai skandavo šūkį „Atšvaitą deduosi pats! Nepamiršiu kad ir kas!“.

Butrimonių gimnazijos bendruomenė dėkoja VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierei Neringai Makaveckienei ir Alytaus apskrities VPK Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Donatui Katlauskui už simbolines saugaus eismo dovanėles bei suorganizuotą nuotaikingą prevencinę edukaciją.

 Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC