Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1186692
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Lietuvos Konstitucijai – 25

Alytaus r.  gimnazijos 4  kl.

Spalio 3 dieną Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, skirtą visiems Lietuvos piliečiams ir gyventojams. Egzamino tikslai:  ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą, skatinti domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, supažindinti mokinius su Lietuvos valstybės sandaros samprata, simboliais, veikimo mechanizmu. Egzamino globėja  - Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Į šią gražia tradicija tapusią akciją įsitraukė ir Butrimonių gimnazijos mokiniai. Šių metų spalį Lietuva mini Konstitucijos 25-ąsias metines, todėl egzaminas aprėpė ir istorinę Konstitucijos raidą. 5-8, I –IV g klasių mokiniams reikėjo atsakyti 30 uždarų klausimų. Moksleiviai, atsakę į 25 klausimus teisingai, dalyvavaus egzamino II etape spalio 12 dieną. Į egzamino II etapą pateko Lukas Sudvajus (III g kl.). Gimnazijoje mokinių darbus vertino ir egzaminą organizavo istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo kūrybiniame konkurse ,,Konstitucija, tavo gimtadienį švenčiu“. Po 3 geriausius nuskenuotus darbus iš kiekvienos klasės mokytojos išsiuntė konkurso organizatoriams, kurie geriausius darbus spalio 9 - 13 dienomis patalpins portale www.delfi.lt ir portalo lankytojai bus kviečiami balsuoti už labiausiai patinkantį darbą. Keturi daugiausiai balsų surinkusių darbų autoriai bus paskelbti iki spalio 19 dienos ir apdovanoti egzamino partnerių prizais. Pradinių klasių mokinius ruošė mokytojos Rita Peckuvienė, Gina Griškonienė, Sigutė Žvinakienė, Nijolė Karkauskaitė.

Sveikiname Luką Sudvajų ir linkime sėkmės antrame etape, kuris vyks spalio 12 dieną 9. 00 val. Alytaus rajono savivaldybės Butrimonių viešosios bibliotekos filiale.

Istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC