Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1445797
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos muziejus – šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurso nugalėtojas

Aš galvoju, kad surinkti verta

Iš palėpių praeities šukes.

Tas akėčias, pūvančias prie vartų,

Tuos arklus ir girnas, ir šukes...

 

Ir sukrauti praeitį muziejuj,

Lai visi pažvelgs ir pamatys,

Kokį sunkų kelią mes praėjom,

Kol nugrimzdo priespaudos naktis.

                                              A.Matutis

20171123_112918

2017 m. spalio 25 d. Kauno „Aušros“ gimnazijoje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo regioninę ir Kauno miesto mokyklų kraštotyrinės ir muziejinės veiklos apžiūros-konkurso konferenciją „Etninių tradicijų ir istorijos išsaugojimas mokykloje“.

 Į konferenciją buvome pakviesti ir mes, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos kraštotyros būrelio nariai ir vadovė Danutė Anušauskienė. Kauno T. Ivanausko ir KTU Vaižganto progimnazijų, Kauno „Aušros“ ir Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijų muziejų vadovai pristatė muziejinę veiklą. Apie savo muziejinę veiklą kalbėjo Mažeikių „Gabijos“ ir Kauno „Saulės“ gimnazijų mokiniai, veikė muziejų veiklos aprašų paroda. Konferencijos pabaigoje buvo apdovanoti regiono mokyklų muziejai. Už mokyklinės muziejininkystės puoselėjimą muziejaus ir kraštotyros būrelio vadovė D. Anušauskienė apdovanota Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Padėkos raštu, o mokinės – Deimantė Kazlauskaitė, Jovita Juškauskaitė ir Karolina Vinckaitė – Pagyrimo raštais.

 

Lapkričio 22 d. Vilniuje vyko šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurso baigiamoji konferencija. Butrimonių  gimnazijos muziejus šiame konkurse laimėjo I-ąją vietą ir buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, o mokinės Karina Makulavičiūtė ir Laima Zorubaitė - Lietuvos neformaliojo švietimo centro Pagyrimo raštais. Tai labai aukštas mūsų muziejinės veiklos įvertinimas.

 

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos kraštotyros būrelio ir muziejaus vadovė mokytoja metodininkė

D. Anušauskienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC