Mokinių pasiekimai XX Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse

Jau paskelbti XX nuotolinio Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso rezultatai.

Šįmet konkurse dalyvavo ir užduotis sprendė net 1026 dalyviai! Mūsų gimnazijai atstovavo 4 mokiniai:  Gabija Lingevičiūtė (7 klasė), Tomas Stukonis ir Kornelija Žitkevičiūtė (8 klasė) ir Lukas Gudelaitis (IV g klasė).

Gabija Lingevičiūtė surinko 90 taškų iš 114 galimų ir užėmė 30 vietą. Konkurse dalyvavo 176 septintų klasių mokiniai.

Tomas Stukonis surinko 106 taškus, o Kornelija Žitkevičiūtė – 99 taškus iš 150 galimų. Atitinkamai užėmė 32 ir 40 vietas. Konkurse dalyvavo 205 aštuntų klasių mokiniai.

Lukas Gudelaitis surinko 95 taškus iš 145 galimų ir užėmė 35 vietą 89 dvylikos klasės mokinių tarpe.

Konkurso rezultatų protokolas

Geriausiųjų dešimtukai skelbiami Lietuvos geografijos draugijos puslapyje