Butrimoniškės – konkurso prizininkės

Jau antrus metus Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvauja respublikiniame 5-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano šeima“. Iš viso gegužės mėnesį vykusiame konkurse dalyvavo 21 ugdymo įstaigos 84 ugdytiniai iš Alytaus, Eišiškių, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių, Šalčininkų, Švėkšnos, Švenčionių ir Vilniaus miestų. Vertinimo komisija peržiūrėjo visus pateiktus darbus, patikrino mokinių darbų atitikimą reikalavimams, darbų originalumą, piešimo techniką ir priėmė sprendimą.

Šiais metais mūsų gimnazijai su savo darbais atstovavo Gabija Kaškonaitė, Rugilė Gudelaitytė, Gabija Lingevičiūtė bei Samanta Plauskaitė. Smagu pasidalinti žinia, kad net dvi mokinės savo amžiaus grupėje tapo nugalėtojomis.

7-8 klasių mokinių pogrupio nugalėtojai:

1 vieta – Mantė Lapinskaitė, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos 7 kl.;

2 vieta – Gabija Lingevičiūtė, Alytaus r. Butrimonių gimnazija, 7 kl.;

3 vieta – Rugilė Gudelaitytė, Alytaus r. Butrimonių gimnazija, 7 kl.

Sveikiname Gabiją ir Rugilę ir labai džiaugiamės jų sėkme!

Visus nugalėtojų darbus galite pamatyti svetainėje Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras » Respublikinio 5-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurso „Mano šeima“ nugalėtojai (kmsc.lt)

Informacinių technologijų mokytoja Jonė Poliakienė