paws-cat-s-paw-reprint-snow-snow-lane-winter-traces-trudge-footprints

Žiemos pramogos „Pėdos sniege“

Nuostabi šalta balta žiema Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiams sausio 26 d. leido pasinerti į paslaptingas pramogas.

Netradicinėje aplinkoje vyko pramoginė sniego veikla, kurią vaikai pradėjo linksma ,,besmegenių“ mankšta su šokio vadove Živile, toliau džiugias akimirkas tęsė atlikdami užduotis: reikėjo pagal pėdsakus pažinti miško žvėrelį, paskui surasti paslėptus pėdsakus. Džiugaus klegesio buvo pilnas ir nuotaikingas labirintas, ir koordinacijos lavinimas – kamuoliukų mėtymas į taikinį. Baigdami pramogauti vaikai išbandė rogučių sportą.

Džiaugsmingos emocijos parodė, kad vaikai moka vertinti ir džiaugtis žiemos teikiamais malonumais. Mažieji suprato, kad visi metų laikai gali džiuginti: norintiems pramogauti blogo oro nėra.