Jaunieji tyrėjai

Užsiėmimų metu mokiniai mokysis remtis pasaulį aiškinančiomis žiniomis ir gamtos tyrimų metodais, sieks atsakyti į jiems iškylančius klausimus. Ieškos pagrįstų išvadų bei sprendimų suprasti gamtos reiškinius bei žmogaus veiklos pokyčius gamtoje.

Gamtamoksliniai užsiėmimai ne tik motyvuos mokinius, bet kartu aktyviai lavins jų pojūčius, akies-rankos koordinaciją, palaipsniui ugdys dėmesio išlaikymą, sumanumą, lavins reakciją, kaups patirtį, ugdys gebėjimą diskutuoti, samprotauti, stiprins kritinį mąstymą, mokysis spręsti problemas, ims geriau suvokti juos supantį pasaulį.

Mokiniai įgis ne tik esminių gamtos mokslo žinių, bet ir ugdysis dalykinius gebėjimus, vertybines nuostatas, patirs pažinimo ir atradimo džiaugsmą.

Būrelio vadovė pradinių klasių mokytoja Rita Peckuvienė