Sporto šventė „Sportuok ir būsi sveikas“

Birželio 20 d. Punios mokyklon atvyko gausus būrys svečių – Butrimonių gimnazijos mokinių ir mokytojų. Juos pasitikdama grojo ir gerą nuotaiką sukurti padėjo Gintauto Šmito vadovaujama vaikų ir paauglių kapela. Visi atvyko sportiškai nusiteikę, nes Punios mokykloje buvo organizuojama sporto šventė „Sportuok ir būsi sveikas“.  Dalyvių  laukė draugiškos varžybos.

Atvykusius svečius mokytoja Daiva Bartkevičienė supažindino su mokyklos istorija ir pakvietė pasižvalgyti po mokyklą.

Sportines varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas Virginijus Bučius. Jam talkino kolega iš gimnazijos Arūnas Simonaitis. Mokiniai sudarė mišrias puniškių ir butrimoniškių komandas ir varžėsi žaisdami tinklinį bei futbolą. Varžybos vyko draugiškai ir visi pasidžiaugė gerai praleistu laiku, surastais naujais draugais.

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija