20230307_083805

Sveikiname savivaldybės etapo olimpiadų prizininkus!

Germantę Bradauskaitę, II g kl. mokinę, užėmusią I vietą 71-ojoje Lietuvos mokinių matematikos ir II vietą lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (mokytojos Jolita Mensevičienė, Renata Balčiūnienė).

Justą Šmitą, I g kl. mokinį, užėmusį I vietą ir  II g kl. mokinį  Tomą Stukonį, užėmusį II vietą 55-ojoje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje (mokytoja Vilma Mielaikienė).

Karolį Marcinkevičių, III g kl. mokinį, užėmusį I vietą Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje (mokytoja Asta Gudelaitienė).

Matą Jauneiką, III g kl. mokinį, užėmusį II vietą  70-ojoje Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje (mokytoja Jolita Mensevičienė).

Korneliją Žitkevičiūtę, II g kl. mokinę, dailės olimpiadoje užėmusią II vietą (mokytoja Neringa Jančauskaitė).