Screenshot_5

III vieta kūrybinių darbų konkurse „Kada prasideda žiema?“

Butrimonių gimnazijos mokiniai aktyvūs informacinių technologijų konkursų dalyviai: 2023 metais jau dalyvauta informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etape, integruotame respublikiniame matematikos, informacinių technologijų piešinių konkurse „Piešinys – matematikos uždavinys“, respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Kada prasideda žiema?“

Labai džiugu, kad respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Kada prasideda žiema?“ II g klasės mokinė Evelina Kuprusevičiūtė laimėjo III vietą. Ji apdovanota diplomu ir asmenine dovana. Ir tai ne vienintelis konkursas, kuriame šiais mokslo metais dalyvavo Evelina. Ji taip pat aktyvi respublikinio neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinių virtualaus fotografijos konkurso-parodos „Mano spalvotas pasaulis“, respublikinio informatikos konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etapo, respublikinio kompiuterinio meno konkurso „Žiemos fantazija 2022“ dalyvė.

Sveikiname Eveliną ir labai džiaugiamės jos pergale.

Informacinių technologijų mokytoja Jonė Poliakienė

P. S. Antraštėje panaudota Alytaus rajono savivaldybės nuotrauka