Interaktyvi miško pamoka

Kovo 28 d. II g ir IV g klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje apie mišką ir miškininko profesiją. Šią pamoką inicijavo Aplinkos ministerija, Aplinkos projektų valdymo agentūra ir Valstybinių miškų urėdija. Pamoką vedė mokytojas-vedėjas, kuris su klasėje susirinkusiais mokiniais bendravo nuotoliniu būdu.

Pamoką sudarė dvi dalys: pažintinė ir praktinė. Pažintinės dalies metu mokiniai, žaisdami interaktyvius žaidimus, stebėdami vaizdo klipus, atlikdami užduotis sužinojo daug įdomybių apie mišką, jo augmeniją ir gyvūniją, miškininko profesiją, fotografavimą gamtoje. Antroje pamokos dalyje mokiniai atliko praktinį darbą: gamino paukšteliams inkiliukus, juos iškėlė gimnazijos parko teritorijoje.

Dalyvaudami šioje pamokoje gimnazistai praplėtė žinias apie Lietuvos miškus, jų augmeniją ir gyvūniją, miškų priežiūrą ir saugojimą.

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė