20190214_112052

„Dovanoju gėlę Lietuvai“

Butrimonių ikimokykliniame skyriuje siekiant ugdyti vaikų pilietiškumą nuolat ieškoma naujų būdų, formų, metodų. Vasario 13 d., iškritus sniegui, ugdytiniai išbandė naują labai smagią kūrybos formą – piešimą su spalvotu smėliu sniege. Savo darbelius jie skyrė Lietuvos nepriklausomybės dienai. Vaikų kūrybiškumas ir meilė Lietuvai taip pat atsiskleidė jų atvirukuose, kurie buvo tapomi netradiciniais būdais, panaudojant piešimo ant vandens techniką. Surengta kūrybinių darbų paroda, o gražiausi darbeliai dalyvaus respublikiniame projekte „Atvirukas Lietuvai“.

Vasario 16-ąją vaikai suvokia kaip Lietuvos gimtadienį. O gimimo diena juk džiugi šventė. Ta proga mūsų ugdymo įstaigoje šventinis rytmetis „Dovanoju gėlę Lietuvai“ vyko lauko edukacinėse erdvėse, nes oras buvo puikus, pranašaujantis pavasarį. Ugdytinių rankutėse žydėjo jų pačių pagamintos trispalvės gėlės. Gimtinę Lietuvą vaikai sveikino dainelėmis ir šokiais, paskui savo gėlėmis papuošė darželio aplinką.

Auklėtoja Alina Kurpoviesienė