Screenshot_5

Puikus Lėjos įvertinimas II jaunųjų pianistų konkurse „Muzika nesibaigia“

2023 metų gegužės 20 dieną didingoje Vilniaus Juozo Tallat- Kelpšos konservatorijos salėje vyko II jaunųjų pianistų konkursas „Muzika nesibaigia“, kurį organizavo VŠĮ muzikos mokykla „Vaikas ir muzika“. Konkurse dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos: Elektrėnų meno mokyklos, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“, Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos Dusetų skyriaus, Suzuki akademijos, Nemenčinės muzikos mokyklos, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos, Vilniaus Algirdo ir Alytaus muzikos mokyklos, Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos ir, žinoma, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos.

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė – nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Vilija Geležiūtė. Komisijos nariai: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos asistentas, J. Tallat- Kelpšos konservatorijos mokytojas dr. Jurgis Aleknavičius ir UAB „Muzikija“ direktorius, garso režisierius Petras Kričena.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Butrimonių skyriaus fortepijono 1 klasės mokinės Lėjos Lukošiūnaitės atliekami kūriniai buvo įvertinti III vietos laureato diplomu. Lėją konkursui paruošė fortepijono mokytoja metodininkė Joana Laugalienė. Be galo smagu, kad mus pasitiko buvusi mūsų mokyklos mokinė Skaistė Makselytė (dabar Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos II kurso fortepijono skyriaus mokinė), kuri prieš konkursą mokinėms parodė keletą pratimų ir palinkėjo sėkmės. Dėkojame tėveliui Aurimui už bendrystę, o Lėjai linkime puikiausių pasiekimų ateityje, garsinant Alytaus r. meno ir sporto mokyklą!