20190209_131700

II-asis respublikinis projektas- konkursas ,,Muzikos spalvos“

2019 m. vasario 9 dieną Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje skambėjo muzika, kurios spalvas ir garsus, savo piešiniais ir kūryba bandė atkartoti pradinių klasių mokiniai. Čia vyko finalinė respublikinio projekto-konkurso šventė ,,Muzikos spalvos“. Idėjos autorė ir koncerto vedėja – mokytoja metodininkė Violeta Česaitienė.

Pirmame ture respublikos muzikos mokyklų mokiniai dalyvavo muzikinių kūrinių atrankoje. Bendrojo lavinimo mokyklų pradinukai atidžiai išklausė organizatorių atsiųstų Lietuvos muzikos mokyklų mokinių atliekamų kūrinių įrašus, siūlė jiems pavadinimus. Savo emocijas, vaizdinius, įspūdžius, susijusius su kūriniu, ugdytiniai užfiksavo piešiniuose ir kūrė literatūrines istorijas.

Antrame ture vasario 9 d. vyko šventė-konkursas ,,Muzikos spalvos“, rezultatų aptarimas, geriausiųjų apdovanojimai. Nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus įteikė M. K.Čiurlionio namų direktorius, pianistas profesorius Rokas Zubovas.

Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos nominacijos. Dešimt mūsų gimnazijos mokinių gavo nominacijas. Antros klasės mokinės : Gabrielė Šarkaitė -„Piešinio ir kostiumo darna“, Julija Stankevičiūtė- „Optimistiškiausias pasakojimas/ piešinys“, Smiltė Lukoševičiūtė- „Įkvepianti istorija ir spalvinga raiška“, Liepa Lukošiūnaitė- „Žaismingiausias pasirodymas“ (mokytoja Nijolė Karkauskaitė). Trečios klasės mokiniai : Gabija Kaškonaitė- „Teatrališkiausias pasakojimas“, Danielė Dibrova- „Raiškos lyriškumas“, Adrijus Žilinskas- „Aprangos ir pasakojimo vienovė“ (mokytoja Sigutė Žvinakienė). Ketvirtos klasės mokiniai: Marija Daunoravičiūtė- „Originaliausia kūrybinė visuma“, Nojus Kalanta- „Ekspresyviausias piešinys“, Aistė Simonaitytė- „Piešinio meniškumas“ (mokytoja Gina Griškonienė).

Dėkojame projekto-konkurso organizatorei Vilniaus Algirdo muzikos mokyklai už kūrybinius ieškojimus, nuotaikingą šventę, kultūrinį – švietėjišką bendradarbiavimą ir, žinoma, šventinį tortą.

Butrimonių gimnazijos mokytojos Gina Griškonienė, Sigutė Žvinakienė