Nuotrauka

Gimnazijos bendruomenė apdovanota konkurse „Saugi seniūnija – saugi Alytaus rajono savivaldybė“

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, įgyvendindamas Alytaus rajono savivaldybės finansuotą programą „Visuomenės saugumo gerinimas“, organizavo konkursą „Saugi seniūnija – saugi Alytaus rajono savivaldybė“. Konkursu siekiama išrinkti po vieną kiekvienos Alytaus rajono savivaldybės seniūnijos kaimo bendruomenę, saugios kaimynystės grupę, asociaciją, užimtumo centrą ar kitą iniciatyvią bendruomenės grupę, kurių patirtis kuriant saugią aplinką ir bendradarbiaujant su policija taptų pavyzdžiu kitoms seniūnijoms, bendruomenių grupėms.

Džiaugiamės, jog už vykdytas aktyvias prevencines veiklas, saugios bendruomenės principų puoselėjimą, minėtame konkurse buvo deramai įvertinta ir mūsų gimnazijos bendruomenė. Su šiuo įvertinimu gimnazijos direktorių Valdą Valvonį (nuotraukos centre) pasveikinimo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Krasauskas (nuotraukos dešinėje) ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius.

Plačiau apie renginį galima pasiskaityti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tinklalapyje http://alytus.policija.lrv.lt/lt/naujienos/saugi-seniunija-saugi-alytaus-rajono-savivaldybe