naujiena

Svečiuose pas Alytaus rajono merą

Jau antrus metus iš eilės Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas Rugsėjo pirmosios proga sveikindamas rajono pirmaklasius padovanoja spalvinimo knygelę apie Alytaus rajoną ir pakviečia dalyvauti konkurse „Nuspalvink Alytaus rajono herbą“.

Butrimonių gimnazijos pirmokai labai stengėsi gautą užduotį atlikti kuo kruopščiau ir tiksliau bei nekantriai laukė įvertinimo. Sužinoję, kad tapo nugalėtojais, nepaprastai apsidžiaugė ir minint Vietos savivaldos dieną išsiruošė į susitikimą su Alytaus rajono meru.

Meras Algirdas Vrubliauskas Butrimonių bei Pivašiūnų gimnazijų pirmokus ir juos atlydėjusias mokytojas sutiko savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Susitikimas buvo šiltas ir nuoširdus. Atsisveikindamas meras linkėjo būti visiems sveikais ir draugiškais. Vaikai džiaugėsi įvertinti ir gavę dovanų. Toks šiltas priėmimas skatins mokinius ir ateityje dalyvauti panašiuose konkursuose ir akcijose.

Pradinių klasių mokytoja Rita Peckuvienė