Vidurinės mokyklos pateiktis

Europos kalbų dienos proga – protų mūšis

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. 2023-ieji – Europos įgūdžių metai, o kalbų mokėjimas – vienas svarbiausių įgūdžių. Mokytis naujų kalbų naudinga visiems, nepaisant amžiaus, darbo pobūdžio ar gyvenamosios vietos.

8 ir III g klasių mokiniai nepraleido progos sužinoti naujų dalykų apie Europos kalbas ir skaitmeninę Europos ateitį smagiai žaisdami Europos informacijos centro parengtą protų mūšį. Geriausiai sekėsi Nojaus (Vakaris, Titas, Adrijus) komandai. Tačiau pralaimėjusių nebuvo, nes kiekvienas praturtėjo – vieni išgirstu nauju žodžiu, kiti įdomiu faktu, pasidžiaugė draugo sėkme ar pasidalino šypsena.

Kalbų mokėjimas atveria daugiau galimybių įsidarbinti, mokytis, pažinti pasaulį, bendrauti ir surasti draugų, plėtoti verslą, dalintis žiniomis ar išspręsti iškilusias problemas.