Butrimonių gimnazijos mokiniai – universalūs sportininkai

Dažnam kyla klausimas, kurgi slypi mokinių universalumas? Tai noras tobulėti, susipažinti ir išmokti žaisti, siekti užsibrėžtų tikslų įvairiose sporto šakose. Tam didelės įtakos turi gimnazijos direktoriaus bei kūno kultūros mokytojų asmeninis pavyzdys, noras dalyvauti visose gimnazijos bendruomenės, rajono varžybose, organizuojant ir pravedant įvairius renginius bei įgyvendinant sporto projektus. Daugelis mokinių ne tik geri sportininkai, bet ir puikūs mokiniai.

Šiais mokslo metais, gimnazijos direktoriui pritariant, po dvejų metų pertraukos dalyvaujame beveik visose Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų ir miestų III grupės varžybose. Sausio mėnuo gimnazijos sportininkams buvo įtemptų kovų metas. Aktyviai dalyvavome futbolo, krepšinio, tinklinio varžybose, kur beveik visose komandose žaidė tie patys mokiniai. Ar tai nėra universalumas? Gal labai didelių pasiekimų ir nebuvo, nes kai kuriose varžybose buvome metais arba dvejais jaunesni, bet turime gerų perspektyvų kitiems mokslo metams.

Rajono gimnazijų mokinių žaidynėse pasiekimai kur kas geresni. Dalyvavome visose varžybose, tapome čempionais bei prizininkais. Norime išvardinti visus mokinius, kurie myli sportą, propaguoja sveiką gyvenimo būdą irnusiteikę garsinti Butrimonių gimnazijos vardą.Tai Odeta Kalendauskaitė, Deimena Ramančiuckaitė, Guoda Grigaravičiūtė, Raimonda Abramavičiūtė (futbolas, krepšinis, tinklinis), Tautvydas Balynas, Kajus Abunevičius, Laimius Bagdanavičius, Edvinas Slavinskas (krepšinis, tinklinis), SimonaSenutaitė (futbolas, tinklinis, kvadratas, DSV), Aušra Bagdanavičiūtė (futbolas, tinklinis), Gabija Chaleckaitė, Miglė Lukoševičiūtė, Karolina Vinskaitė, Emilija Džervutė (futbolas, kvadratas, DSV), Žilvinas Genys, Laurynas Abramavičius, Titas Kalanta, Jonas Jakubauskas, Justinas Lukoševičius (futbolas, kvadratas, DSV), Aistė Lukoševičiūtė (futbolas, kvadratas, bėgimas, DSV), Agnė Kmieliūtė, Evelina Kuprusevičiūtė (futbolas, kvadratas, DSV), Ugnius Kazevičius, Vakaris Zoruba (kvadratas, DSV), Martynas Genys (bėgimas, futbolas).

Vasaris sportininkams poilsio metas, o jau kovo3 ir 10 dienomis laukia Lietuvos mokyklų žaidynių DSV dvejos varžybos, ,,LADY GOLO” mergaičių futbolo ir kitos varžybos, į kurias būsime pakviesti. Balandį vyks Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių varžybų finalas. Visas varžybas vainikuos respublikinė sporto ir meno šventė ,,Adamkiada”, kurią organizuoja gimnazijos direktorius Valdas Valvonis ir gimnazijos bendruomenė.Visiems sportininkams linkime sveikatos, sėkmės siekiant gerų rezultatų ir nenusiminti, jei kas nepavyksta: mes galbūt nesame profesionalūs sportininkai, bet tikrai universalūs.

Dėkojame visiems gimnazijos mokytojams, padedantiems mums dalyvauti varžybose, ypač dėkingi esame šokio mokytojai Živilei Patinskaitei ir jos šokių grupėms už nuotaikingus pasirodymus varžybų atidarymo metu.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Simonaitis