DSC_0028

Butrimonių gimnazijos mokiniai vėl dalyvauja projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose

Butrimonių gimnazija dalyvauja projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose, kurias organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Vasario mėn. 8 d. I – IV g klasių mokiniai lankėsi VDA edukacijoje „Amatų technologijos – restauravimas“. Jos metu gimnazistai aplankė Bernardinų bažnyčią ir vienuolyno prieigas, o vėliau VDA atliko praktinę veiklą, kurios metu susipažino su molbertinės tapybos, sieninės tapybos ir skulptūros restauravimu. Tokiu būdu mokiniai pagilino ir praplėtė savo teorines bei praktines žinias įvairiose dailės ir architektūros restauravimo srityse.

Butrimonių gimnazijos informacija